Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Doprava (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

Lávka přes Patočkovu
Autor: Marek Stránský (IP zapsáno)
Datum: 12.10.2004 08:27

Tak konečně roste lávka přes Patočkovu v Břevnově! Viděli jste ale to založení sloupů? Zajímalo by mě, zda to takto bylo schváleno v projektu, nebo je to provizorní (dokdy?), nebo je to úlet Metrostavu? Nosné sloupy jsou založené na starých, omlácených, na sebe volně položených panelech, podsypaných pískem - to přece není lávka pro pěší v obytné čtvrti středoevropské metropole! To je podložení provizorní hornické ubytovny někde v sibiřské tajze!

Lávka přes Patočkovu
Autor: Kancelář městské části (IP zapsáno)
Datum: 12.10.2004 11:27

Vážený pane Stránský,

konstrukce, kterou popisujete (3 červeně natřené prostorové příhradové konstrukce) jsou pouze provizorní, sloužící pro montáž konstrukce lávky. Po definitivním vyrovnání a svaření lávky bude tato uložena na patky předem vybetonované mimo komunikaci. Prostor mezi patkami bude uveden do původního stavu.
Děkuji Vám za Váš zájem o dění na naší městské části.

S pozdravem
Ing. Jaroslava Trnková

Poznámka administrátora:
Vážený pane Stránský,
pro snažší a rychlejší orientaci prosím zasílejte konkrétní dotazy do rubriky Otázky a odpovědi, kde jsou uvedeni jednotliví představitelé městské části i s kompetencemi.

S přáním krásného dne
Lucie Knyová, Kancelář městské části

Re: Lávka přes Patočkovu
Datum: 12.10.2004 11:39

Děkuji velmi za vaši odpověď. Jsem rád, že je to jen provizorní pomocná konstrukce. A víte, že zde je odpověď rychlejší než u "konkrétních představitelů m.č."?

Autor: Muller (IP zapsáno)
Datum: 14.10.2004 09:38

Ajé , vidím že paní Trnková je s lávkami nepoučitelná :-)) Jistě Vám slíbí cokoliv ale neudělá NIC. Njlépe se jí to plané slibování daří na televizní kameru :-) Nashle.

Datum: 14.10.2004 10:15

A co by v tomto případě měla dělat? Moje žádost byla, aby odpověděla, což se stalo. Jo, kdyby to, co tam vyrostlo, měla fakt být ona slibovaná lávka, to by byl průšvih. Ale pochybuju že pouze paní Trnkové, ale spíš celé rady či zastupitelstva.

Autor: Marek Pavlík (IP zapsáno)
Datum: 01.11.2004 15:41

Tak jak je lávka k vidění na vizualizaci vypadá, že má na obou koncích rampy. Napadlo někoho, že by přes ni mohla vést cyklostezka? Jak se s kolem dostat přes Patočkovu? Dle sdělení všech zúčastněných je totiž jízda po chodníku a po přechodu zakázána. Jsem docela zvědavý, zda někoho napadlo, že "rozšíření cyklotras na území Prahy by mělo být především u nových a nově rekonstrukovaných staveb", jak to všichni rádi píší v předvolebních slibech. Děkuji za odpověď.

Lávka přes Patočkovu
Autor: Kancelář městské části (IP zapsáno)
Datum: 01.11.2004 17:27

Vážený pane Pavlíku,

Váš příspěvek jsem si dovolila postoupit pí. zástupkyni starosty Ing. Trnkové. V rubrice Otázky a odpovědi naleznete v nejbližším možném termínu odpověď.

Pěkný den přeje
Lucie Knyová, Kancelář městské části

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2020 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?5,5106,5108,quote=1 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz