Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Doprava (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

MP a boticky
Autor: hombre (IP zapsáno)
Datum: 19.03.2004 18:27

Bydlim v mistech, ktera jsou MP lokalizovana jako velmi lukrativni. Takrka denne zde inkasuji za boticky pro zakazane stani na zlute care. Potud by nebylo nic neobvykleho. Ale jedna vec me docela nadzvedava (jako ridice, ktery se zde potyka s problemem mista na parkovani) - jakmile se vedle zlute cary postavi auto s vojenskou SPZ (v blizkosti je Generalni stab Cs.Armady), meststi straznici delaji, ze ho nevidi! Nedavno jsem sel zrovna kolem nich, kdyz konali svou praci a upozornil jsem je, ze jim zbyva jeste jedno vojenske auto. Predstirali udiv, ale botu mu nedali. Dnes opet, vsechna spatne parkujici auta dostala boticku, jen vojak, ktery se nerozpakoval zaparkovat na caru pred jejich zraky! nedostal nic. Maji snad vojaci nejakou vyjimku? O tom, ze chodnik v Buzulucke slouzi jako vojenske sluzebni parkoviste snad nema ani cenu psat.

Re: MP a boticky
Autor: Tocháček (IP zapsáno)
Datum: 22.03.2004 15:09

Zkuste se podívat v jakýkoli všední den před budovu GŠ v ulici Čs. Armády. Vojenských i jiných aut tam stojí jak na parkovišti autosalonu a přitom je tam zákaz ZASTAVENÍ! Ani jedno z armádních aut samozřejmě nemá nějakou vyjímku z tohoto zákazu či něco podobného. Na hochy v zeleném asi holt platí jiný metr.Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.


© 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?5,5033,5034 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz