Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Doprava (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

Parkovani v ulici Vokovicka
Autor: J,Svoboda (IP zapsáno)
Datum: 21.01.2004 15:14

Chtel by jsem vedet jestli by nebylo mozne povolit v casti ulice Vokovicka smer od Evropske ( podel vezaku) stani automobilu polovinou na chodniku. Domnivam se ze by to v zhledem k siri chodniku nijak zvlast neomezilo chodce ale prispelo by to k vysi bezpecnosti silnicniho provozu. Touto ulici projizdi i autobus MHD a vzhledem k tomu ze nikdo nerespektuje zakaz stani v tomto useku vznikaji nebezpecne situace v pripade ze projizdi prave autobus. Castecne stani na chodniku by zvysilo siri ulice a urcite zlepsilo soucasnou situaci. Dekuji za odpoved.

Re: Parkovani v ulici Vokovicka
Autor: pep (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2004 19:29

Chtěl bych upřesnit, že je tam zákaz ZASTAVENÍ a MP, jako se vším, s tím vůbec nic nedělá a to tam ty auta překážejí podstatně víc než např. v druhé řadě na Jug. partyzánech. Je jen otázkou času kdy řidiči, kteří mají přednost, se jí budou dožadovat.

Re: Parkovani v ulici Vokovicka
Autor: Ivana Benedová (IP zapsáno)
Datum: 01.02.2004 23:15

Stání na chodníku nevyřeší situaci chodců, kteří se snaží přejít po vyznačeném přechodu, ale mezi zaparkovanými auty zkrátka nejsou vidět.Zákaz stání je zde oprávněný a nutný. Bohužel je řidiči nerespektovaný.Zvláštní je, že rozdávání botiček a odtahování špatně zaparkovaných aut je policisty velmi oblíbená činnost, pokud auta překážejí např. při úklidu komunikací. Pokud zaparkovaná auta snižují bezpečnost chodců na přechodu (ještě ke všemu v těsné blízkosti mateřské školy!), jako je tomu zde na křižovatce Vokovická-K Červenému vrchu, Policie to neřeší.

Re: Parkovani v ulici Vokovicka
Autor: pep (IP zapsáno)
Datum: 04.02.2004 20:11

Upřesnění : JE TAM ZÁKAZ ZASTAVENÍ!! Na zákazu stání je už Vokovická širší a stojící auta tam už nepřekáží ( už ne tolika). Nic to nemění na tom, že policii -jakoukoli- tam nikdo nevidí.Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.


© 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?5,4819 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz