Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Doprava (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

Ruzyňské sklady
Autor: pavel (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2003 18:57

Dobrý den, skoro každý dens se stává, že nějaký kamion mířící do ruzyňských skladů odbočí z Drnovské do Vlastiny, namísto do ul. U Prioru a zpravidla zabloudí, navzdory několika zákazům vjezdu nad 6t, na parkoviště na druhé straně skladů , odkud se pak složitě vrací po komunikacích, které na takový provoz nejsou stavěné. Nemohl by někdo umístit do Drnovské ul. směrovky?

Vyjádření Úřadu městské části
Autor: Odbor dopravy (IP zapsáno)
Datum: 24.09.2003 14:24

Vážený pane,

Silniční správní úřad MČ, ve spolupráci s odborem dopravy MHMP, zajistil instalaci dopravního značení na Drnovskou ulici, zakazující odbočování nákladních vozidel do ul. Vlastina (obdobné dopravní značení je i na dalších vjezdech do oblasti). Vzhledem k občasným stížnostem na jeho nerespektování jsme rovněž (opakovaně) upozornili na tuto skutečnost Městskou policii (i Policii ČR).
Směrovky k sídlům firem, které se poslední dobou houfně objevují v hlavním městě, si zajišťují ty subjekty, v jejichž zájmu je se "zviditelnit" (směrem k zákazníkům). Tento krok za tyto firmy udělat nemůžeme. Krom toho, dle našich zjištění dochází prozatím u jednotlivých areálů při ul. U Prioru k postupné obměně vlastníků.
Navrhneme, nicméně, odboru dopravy MHMP, jako silničnímu správnímu úřadu pro místní komunikace I.třídy, osazení (obecného) orientačního značení (např. IS 24c), navádějícího účastníky silničního provozu do ul. U Prioru. Jako problematická se ale může projevit skutečnost, že (dle našeho zjištění) ne všechny subjekty, které jsou dopravně obsluhovány z ul. U Prioru, mají také tuto komunikaci zapsanou jako sídlo v obchodním rejstříku.

S pozdravem
Ing. Fiala, odbor dopravyBohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.


© 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?5,4497,4497 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz