Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Doprava (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

A zase Kafkova...
Autor: Martin Šídlo (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2003 23:10

Dobrý den. Tentokrát nehodlám rozviřovat problém parkování, poslední zkušenost mi opravdu stačila. Jenom mám dotaz na zodpovědné pracovníky magistrátu: Již od onoho problému s parkováním na chodníku zde stojí (několik měsíců) modrá Škoda s cizineckým číslem a botičkou. Jak je možné, že:
1) - tu stojí tak dlouho
2) - vydržela i přes velké čištění komunikace, kdy byly odtaženy doslova desítky aut (takové rojení odtahovačů jsem dlouho nezažil)

Takže, vážený pane ing. Fialo, doufám, že si brzy přečtu Vaši odpověď. Pokud to bude jen trochu možné, pak prosím, nechť je proboha "potěšitelnější", než ta minulá.

Děkuji a zdravím

M. Šídlo

Vyjádření Úřadu městské části
Autor: Odbor péče o prostředí (IP zapsáno)
Datum: 03.07.2003 11:06

Vážený pane Šídlo,

zmíněná Škoda je osazena botičkou již od března t.r. z důvodu nepovoleného stání na chodníku. Dle sdělení Městské policie
hl. m. Prahy je přestupek stále v řešení :
ad 1) Určité prodlení je způsobeno hledáním majitele - cizího státního příslušníka.
ad 2) O odtahu vozidla tvořícího překážku provozu může rozhodnout pouze policista, a proto nám bohužel není známo, z jakého důvodu nebylo odtaženo právě toto vozidlo.

Martin Hataš, referent oddělení dopravy a energetiky

Re: Vyjádření Úřadu městské části
Autor: hombre (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2003 21:53

je to vysmech vsem slusnym ridicum, kteri kdyz je zde cisteni nemohou dospat rana, protoze parkuji v "zone" a radsi odjizdeji rano do prace o hodinu driv...

ad 1) a ad 2) nejprve si asi policajti musi zjistit, zda-li vubec majitel vozu jeste existuje, protoze ten odtah prece musi nekdo zaplatit, ne? smiling smiley)) Takze ne, nebude se to resit podle zdraveho rozumu, vuz odtahnout a pak hledat hrisnika. To radsi vsichni musi respektovat prekazejici vrak na chodniku. Skoda, ze vykopove prace, ktere se tu ted provadeji, minuly skodovku o par metru. Ale mozna, ze by kvuli ni ty kabely natahli obloukem. Tak, jako se ji vyhybal cistici vuz...Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.


© 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?5,4355,4366 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz