Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Doprava (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

Plastová okna
Autor: P.Kusý (IP zapsáno)
Datum: 27.04.2003 20:06

Slyšel jsem, že by před výstavbou meziúrovňové křižovatky Malovanka měly být v okolních domech zdarma vyměněny stávající okna za plastová. Zajímalo by mě. kterých domůse to týká a kdy? (Co když si to některý dům udělá předem sám, je možné požadovat proplacení?)
Děkuji

Vyjádření Úřadu městské části
Autor: Odbor péče o prostředí (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2003 13:19

Vážený pane Kusý,

něco takového se tam skutečně dělo; týkalo se to snad vybraných objektů, u nichž bylo naměřeno překročení hlukových limitů.
Cituji z dopisu odboru městského investora MHMP (ze dne 16.2.1998) : "Zpracované výsledky měření hladin hluku obdržel investor na podzim r.1997 a do zahájení zkušebního provozu SAT nechal ještě zrealizovat doporučená protihluková opatření u nejzatíženějších bytů na ul. Patočkově.". Které byty to byly (a kolik), to jsem ve svých podkladech nedohledal.
Aniž bych chtěl zpochybňovat Váš návrh, domnívám se, že investor úpravu zajistil tam, kde musel, a nikoliv tam, kde by si občané případně přáli okna vyměnit. Spíše bych doporučil obrátit se na Hygienickou stanici hl.m. Prahy, Nechanského 1/590, 160 00 Praha 6; tam asi výsledky oněch měření mají k dispozici (možná i to, u kterých domů byl sanační zásah proveden).

S pozdravem
René Fiala, vedoucí odd. dopravy a energetiky

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2020 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?5,4294,4295 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz