Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Doprava (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

Zrcadlo v Libocké - urgence
Autor: persona (IP zapsáno)
Datum: 25.04.2003 13:29

Dnes je to na den přesně 2 (slovy dva) měsíce, kdy jsem na tomto místě upozornil na nefunkčnost zrcadla, které má pomáhat řidičům v nepřehledné zatáčce ve frekventované Libocké ulici u schodů do obory Hvězda, ale díky vandalské aktivitě sprayerů tuto funkci už tehdy řadu týdnů neplnilo. Odezva veškerá žádná, ani verbální (resp. zde písemná), ani činem. Po dalším měsíci nakonec zmizelo zrcadlo úplně (stejně tiše, jako můj e-mail z těchto stránek) a teď je tam už pár týdnů pouze prázdná tyč. Docela by mně zajímalo, jestli odbor dopravy či jiní kompetentní zajišťují opravu a obnovení zrcadla a proč to trvá tak neskutečně dlouho. A také, jestli tuto rubriku mimo přispívajících občanů (a rovněž plátců daní a voličů - nezapomeňte!) čte i někdo kompetentní. Jestli pláču u špatného hrobu a příslušná problematika spadá pod někoho zcela jiného a zcela jinde, tak mně, milí úředníci, alespoň sdělte, kam se mám se svým podnětem obrátit - pokud jste tak snad již ve vší skromnosti neudělali sami. Nebo pokud tak snad již neudělali dopravní policisté či městští strážníci, jejichž hlídky kolem poničeného a nakonec torza zrcadla musely mnohokrát a mnohokrát projet...

Vyjádření Úřadu městské části
Autor: Odbor péče o prostředí (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2003 08:58

Vážený pane,

Váš podnět byl ihned po zveřejnění na našich stránkách postoupen majetkovému správci - Technické správě komunikací, Bubenečská 15, Praha 6, k vyřízení. Dle sdělení TSK bylo zrcadlo neznámým pachatelem odcizeno. Objednávka nového již byla provedena.

S pozdravem
Petr Pecen

K vyjádření Úřadu městské části
Datum: 30.04.2003 13:33

Děkuji, že po devíti týdnech od podání podnětu jsem se po urgenci dozvěděl, že podnět již byl zaregistrován a postoupen dále.
Nicméně i holá tyč bez zrcadla je tam již několik týdnů. Nejedná se o žádný solitér dělaný na míru na zakázku, ale o prefabrikovaný doplněk, který by snad měl být u správce resp. u jeho dodavatelů běžně k dispozici - jen vzít a namontovat na stávající nosič (rozumějte tyč).Tak proč to trvá tak neuvěřitelně dlouho a proč je Technické správě komunikací tolerována taková pasivita ?

Re: K vyjádření Úřadu městské části
Datum: 06.05.2003 12:03

No sláva, zrcadlo je zase tam ! Tedy alespoň včera (5.5.2003) bylo...

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2020 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?5,4293,4298 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz