Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Webové stránky Prahy 6 (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

vyskakovaci okno s upozornenim
Autor: Jirka Škvor (IP zapsáno)
Datum: 22.06.2005 18:02

Dne 9.5.2005 jsem vkladal do Otazek a odpovedi panu tiskovemu mluvcimu nasledujici "otazku". Zda se, ze ucinnejsi je umisteni nazoru na toto misto - viz zrizeni primeho odkazu na volnou diskuzi. Zajimalo by mne, co si o samovyskakovacim okne mysli ostatni navstevnici webu.
-----------------------------------------------
9.5.2005:
Dobrý den,

Nejprve musím radnici pochválit na uskutečnění přímého přenosu ze zasedání.
Bohužel jsem ho nemohl z časových důvodů sledovat. Věřím, že se na webu podaří zveřejnit i slibovaný záznam z jednání.

Dále dovolím si reagovat v bodech:

* nemyslím si, že jsou vyskakovací okna dobrý nápad
* vyskakovací okna jsou všeobecně považována za obtěžující způsob vnucení informací
* stejná informace je už v pravém sloupci
* upozornění se zobrazují zpětně od ledna??!!
* správné zobrazení je pro čtenáře 100% pouze v případě používání jen 1 počítače
* stejná informace chodí mejlem v novinkách
* pro návštěvníky odjinud než ze šestky jsou tato sdělení -myslím- k ničemu
* pro paní Černou mohu doporučit: nastavte si v prohlížeči potlačení vyskakovacích oken: nejspíš máte MS Internet Explorer, potom menu "nástroje/možnosti internetu",
dále "zabezpečení/vlastní úroveň" a tam
"blokovat aut.otevíraná okna: povolit".

Při této příležitosti bych se rád zeptal na osud mého návrhu, aby předměty zpráv zasílaných mejlem jako novinky byly doplněny o přesnější rozlišení obsahu - viz můj příspěvek ze 2.března 2005.

Děkuji a přeju hodně zdaru Praze 6 - a to nejen na internetu ;-)

Jirka Škvor

Re: vyskakovaci okno s upozornenim
Autor: Ferdinand (IP zapsáno)
Datum: 13.08.2005 21:26

Zdravím Vás,
Zrovna jsem chtěl napsat o tomto tématu a shodou okolností jste mě předběhlsmiling smiley

To vyskakovací okno je nesmysl. Myslím, že ho každý okamžitě bez přečtení ukončí (to dělám i já) a dost to ruší. Fakt nechápu, co to je za nápad: dělám taky www stránky, ale tohle bych si nidky nedovolil. Navíc se tenhle popup dostane i skrz některé blokovače.. Udělejte alespon kompromis: to okno by se mělo ukázat jen na titulní www, ale určitě ne na všech stránkách!!!

Díky a zdravím,

Ferdinand

Autor: pravidelný čtenář (IP zapsáno)
Datum: 02.09.2005 17:13

Prosím zrušit vyskakovací okna, co nejdřív!
Že se objeví i když dá člověk v prohlížeči BACK, mi přijde jako vrchol otravnosti.

Autor: Alexandra Psenickova (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2005 11:14

ZRUSIT OKNO!!!!!!

Autor: Martin Šalek (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2005 17:51

Ale vyskakovací okna si rušíte sami! Stačí, když si otevřete libovolné Upozornění, otevře se okno a dole je možnost buď "zapnout" popř. "vypnout" automatické zobrazování nových upozornění. A to si každý může potvrdit dle libosti.

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2021 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?4,3205,3216 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.