Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Bezpečnost (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

Práce MP
Autor: 58ec3f (IP zapsáno)
Datum: 06.09.2006 14:49

Jsem zaměstnancem MP a nestačím se divit co se zde odehrává,souhlasím s
lidičkama co by tuto organizaci nejlépe zrušili.Ředitel OŘ MP-6,je vytížená osoba,jak za ním chodí podnikatele ze šestky a nosí mu dary a co za to chtějí na oplátku? Odpověd je na snadě,městská policie tyto lidi označila za nadlidi a proto si mohou dovolovat vše. Bylo to vždy a je to furt,všichni jsme si rovni.... . Dokud budou ve vedení této organizace lidi,kteří jsou spjati s minulým režimem tak se ledy nepohnou. Na závěr bych se chtěl zastat lidiček kteří tuto práci dělají venku na ulici,málokdo ví že když ráno přídete do práce,tak máte napsáno co budete dělat a kolik musíte vytrhat na pokutách a pokud to
neuděláte jste bez odměn. Pokud dlouhodobě neděláte činnost,pak jste
určitou formou šikany donuceni tuto organizaci opustit,protože tato organizace je jen velký kšeft pro vyvolené a pokud platíte pokuty,tak hold máte smůlu a neřadíte se mezi ně.

Re:
Autor: 156icq156 (IP zapsáno)
Datum: 11.09.2006 19:32

S tím dotyčným, co zde píše mi nezbývá, než souhlasit. Také neudám své jméno, protže msta ředitele i (hlavně druhého zástupce) je veliká a šikanou by mě donutili dát výpověď. U této organizace na Praze 6 neexistuje názor druhého a šikana je veliká. Nesouhlasím s tím a nezbývá mi, než zde podpořit neznámého kolegu. Lidi, až vám bude městský strážník dávat pokutu, tak mu nanadávejte. On by to s vámi řešil i jinak, ale bojí se perzekuce. Nesouhlasím však s tím, že na ředitelství chodí podnikatelé s dárky. Takovou osobu jsem zde neviděl. A neutajilo by se to.
Lidi mějte nás rádi a nekřičte na nás. Věřte, že nedáváme pokuty rádi, ale zatím to jinak nejde. Třeba se dočkáme a zbavíme se některých lidí co tím co dělají kazí jméno celé MP. Tím myslím nadřízené.

Re:
Autor: lidicko (IP zapsáno)
Datum: 07.02.2007 20:25

Myslím, že by bylo velmi vhodné pokud byste způsob práce MP jako človek zevnitř trochu více rozvedl, myslím tím obsáhlejší článek.
Určitě by to zájímalo spoustu lidí.
A jednak by Vám to do budoucna ulehčilo jednání s lidmi na ulici a hlavně by občané mohli zkusit vyvinout konkrétní tlak na radnici, aby došlo ke změně.

Re: Re:
Autor: Pražáková (IP zapsáno)
Datum: 21.03.2007 21:05

Tady brečí všichni dobře, ale na špatném hrobě. Pošlete prosím tuto informaci panu Blažkovi na Magistrát, ten je bossem MP.

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2021 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?3,2948,9744 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.