Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Bezpečnost (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

Drogy
Autor: Martin Hlavac (IP zapsáno)
Datum: 22.05.2006 14:17

Musim upozornit, ze s drogama to opravdu na Praze 6 zacina byt dost vazne a nikdo to neresi a radsi se o tom ani nemluvi radsi se poradaji vystavy vydavaji knihy....poradaji vecirky ...mame krasne webovky..to je vse hezke, ale zlepsuje to zivotni podminky na praze 6???..nebylo by lepsi investovat do zasadnejsich veci? atd...v parku u Mongolske ambasady se prodavaji drogy, kazdy den jsou tam fetaci nekolikrat jsem to hlasil a nikoho to nezajima maji tam sve misto na detskem hristi....popripade na vecer sedi v rozpadlich autech a cekaji na klienty neni to zadny objev denne tam kolem nich chodim se psem a obyvatele okolnich domu si o tom vypraveji a nikdo nic neresi samozrejme predpokladam, (chodi mladi tak kolem 14-20 let) z prahy 6 nechapu jejich rodice copak nevidi, ze jejich deti v tom litaji ?????
nekolikrat jsem se s nima dostal do krizku nastesti me ty trosky jeste nenapadli, ale straznika jsem tam jeste nikdy nevidel pritom jejich sidlo je od tohoto parku asi tak 150 m. Tomu rikam ignorace.
Mozna by se lide na radnici mohli zacit timto problemem zabyvat!!!!
a take by se mohli zasmyslet na tim kam maji maminky s detmi chodit az pan chalupa rozkrtkuje puskinovo namesti tak to bude pro mlade maminky hotove peklo kam maji chodit? do fetackeho parku nebo na ten fekalni pruh .... zamyslel se vubec nekdo z radnice nad timto problemem... stat chce aby se zvedla porodnost, ale kam maji nase deti chodit kde si maji hrat to uz nikoho nezajima (samozrejme i duchodci si radi vyjdou na prochazku)... ochrani je nekdo policie? pred drogama, ktere maji za barakem... vysledek bude, ze deti budou sedet pred pocitacem, protoze i kdyz by chteli jit ven tak nemaji kam!!!! hlavne, ze budeme mit garaze pro smradlave plechovky....jedine co nam zbyva je krasna, ale prelidnena stromovka, protoze to je jeste jedine misto, ktere zatim nikdo nenici (i kdyz??) myslim tu cistou cast co patri P.7....

a mozna potom bude ta vystava zajimava budu ukazovat svym detem tady byl driv park, ale urcitym lidem se moc nezdal tak tam postavili „KRASNY SKLENENY CENTRUM to je architektura ta prezije veky smiling smiley neco jako funkcionalisticka Baba to jsme tenkrat meli na radnici takove lidi, kteri meli vkus” smiling smiley a jake firmy k nam privedli Siemens, Uniqu to by nam meli ostatni casti zavidet smiling smiley Skanska na drive krasnem miste vybudovala sidliste a co to nestaci zbyl jeste jeden pruh mezi Vokovicema to prece nejde to musime taky zastavet udelame tam „vily”....parky jsou problem, o to se musime starat a chodi tam fetaci zbytecny problem zrusime je a bude po problemu smiling smiley asi takto uvazujete nebo se pletu??????

Re:
Autor: pche (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2006 23:50

Pokud se Vám v praze nelíbí můžete se odstěhovat... Nechápu,proč by se neměli stavět další byty, lidi nemají kde bydlet, hlavně mladí .... Co se týče "smradlavých plechovek" tak ty už k nynějšímu životu patří, budete se s tím muset smířit. To že se na sibiřáku a okolí scházejí feťáci je věc druhá a špatná,ale v tom případě máte řešit je a ne to svádět na parkoviště a výstavbu bytů. Hlavní je prevence a hledat důvody proč k tomu jevu dochází. Začal bych u rodičů a ve školách ... Vzhledem k našim zákonům a procesům dokazování toho s nimi asi nikdo moc neudělá ... maximálně se přesunou na jiné místo. Spíše by jste měl kontaktovat PČR Protidrogovou centrálu.

Re:
Autor: martin rambousek (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2006 09:29

koukam, ze tady pche nevi nic o bytove politice a neni tento clovek nahodou smiling smiley pche ukaz mi mladeho co ma za vilu za 30 milionu nebo za byt cca na praze 6 od 4 milionu a priste se radsi podepis

Re:
Autor: Anonymní návštěvník (IP zapsáno)
Datum: 26.05.2006 12:20

dobry den pane pche,
to je asi nejlepsi reseni ustoupit a odstehovat se proc byt nespokojeny a snazit se to zmenit? Proc chtit zit v lepsim prostredi, ktere je pro zeme jako Nemecko, Rakousko...atd bezne... je to pro nas tak tezke nevidet realitu a tvarit se neustale, ze je vse v poradku? Vam plechovky nevadi me ano (par? no nevim kdy jste naposled byl venku) cerne skladky par odpadku? no nevim pane ....
Parkoviste to opravdu s fetakama nema nic spolecneho, ale s demokracii nekdo ho chce nekdo zase ne je to otazka nazoru a melo by to rozhodnout referendum jako v kazde normalni zemi a ne par lidicek... ostatne to pakoviste by melo slouzit prave lidem z Prahy 6?? vse je zbytecne sepisuji se petice atd.. nebo se snad predstavitele prahy 6 boji referenda??...cely tento postup by byl cisty a nevzbuzoval ruzna podezreni??
Proc bych mel kontaktovat PCR.... ja nejsem starosta at se staraji lide, kteri jsou za tuto praci placeni!!! staci, ze sbiram odpadky a snazim se je umistit do neustale precpanych kosu...
Vystavba bytu bere misto pro vytvareni parku a zon pro zelen... jsou mista kde samozrejme je vhodna vystavba a jsou mista kde bytovky uplne znici okoli a stavajici obyvatele jsou nestastny...
bydleni pro mlade no ja jsem take mlady (30 let) a nemam problem koupit si byt kdekoliv, bytu je dost, ale clovek na to musi mit penize smiling smiley nebo snad praha 6 stavi nejake byty pro socialne slabsi nechapu tento argument je to jednoduche bud mate na byt v Dejvicich nebo na byt v panelaku ....ze by projekt napr. Skansky pomahal mladym ??? to asi ne je to akorat dobry business
A ze toto vse nesouvisi z bezpecnosti, kdyz to shrnu cim vice prelidnene oblasti tim vetsi kriminalita neda se to uhlidat tim vetsi neporadek a ta oblast samozrejme devalvuje...par lidi si nahrabe, ale znici celou oblast..

Re:
Autor: marta (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2006 09:02

Pane pche, nečetl jste řádně první příspěvek, , park kde se v P6 scházejí mladiství, převážně ruskojazyčná mládež není Puškinovo nám. ale park kterému se místně říká Struhy, to je park před Mongolským vyslanectvím, cestou k LDN v Chittusiho a Rooseveltkou. Můžu potvrdit, že situace je tam v podvečerních hodinách velmi tvrdá.

Re:
Autor: Jan (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2006 16:44

Jistě paní Marto, jako třeba jediná zahradní párty na dvoře. Bylo mi špatně,když jsem četl co kvůli jedné jediné věci dokážete podniknout. Chápu, byla to nepříjemná věc, ale mě by bylo nepříjemnější se takhe angažovat. Ať už na Mú P6 nebo tady.
Kydyby šlo o věc která se opakuje, tak budiž. Jen mně uklidňuje, že vás nikdo nebral vážně.

Re:
Datum: 01.08.2006 10:12

Jistě pane Jane. Jenom nevím co má společného dvorková party s tématem drog. Jinak je vám špatně asi velmi snadno.

Re:
Autor: Jan (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2006 13:36

Vy jste nám také pouze vypsala lokality, kde se schází ruskojayčná mládež. O drogách v příspěvku ani slovo.
Btw: špatně mi často nebývá, protože u nás v domě jsem ušetřen takovýchto aktivních drben.

Re:
Datum: 02.08.2006 12:36

Vážený pane Jane, zdá se že se na těchto stránkách spolu drbeme mimo mísu. Proto sbohem a spěte sladce. M.

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2021 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?3,2929 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.