Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Bezpečnost (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

Demokracie v praxi
Autor: A.K. (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2006 10:49

Dobrý den,
Vážný Pane starosto, porušil jsem zákon tím že jsem přecházel tam kde se nemá a nesmí. Zaplatli jsem blokovou pokutu 100Kč na místě. Pokutovali mě měští strážníci, kteří byli velmi milí a slušní ale chci vám oznámit že je velmi smutné když vidím jak sice plní svoji funkci ochránců veřejného zdraví majetku osoba dodržování zákonů této země ale na špatném místě. Místo toho aby chytali zloděje a další nepřizpůsobivé občany tak s prominutím naštvávají Vaše voliče. Tito voliči Vás už volit nebudou protože Vy jste zřizovatelem Městské policie a také ji řídíte.
Můj přestupek spočíval jen v tom že nepřecházel ulici po přechodu pro chodce. Já jako studen uznávám demokracii této země a vycházím z definice tj. vůle lidu. Podle mého soudu každý by se měl chovat tak aby nehrožoval drhého jak na majetku,zdraví a tak jsem se i choval kdyby mě přejel autobus byla by to jen a jen moje chyba a já bych zemřel, protože jsem tam neměl co dělat.
Tímto vám oznamuji že už vás volit nebudu ani vaší stranu.
Váš oprávněný volič pro komunální volby Aleš.

Re:
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2006 12:02

.. a kdyby Vám pan starosta dal těch 100 Kč ze svého, tak jej volit budete??

Omlouvám se, ale nepochopil jsem jestli je to vážně míněno nebo jen recese...

Re:
Autor: hombre (IP zapsáno)
Datum: 15.02.2006 00:28

No to je argumentace opravdu hodna studenta sad smiley napsal:

>

Re:
Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 06.04.2006 20:29

Vážený pane A.K. Jsete asi recesista, jinak by jste věděl, že zřizovatelem městské policie není starosta Prahy 6, ale město. Tzn. že je to magistrát hlavního města Prahy. To je jedna věc. Tím se nechci pana starosty zastávat, protože ODS také volit nebudu. Za druhé, už jste viděl zloděje, který počká na uniformovanou osobu? Já tedy ne. Takže já bych honění zlodějů přenechal policii státní. A to že jste dostal pokutu? Dobře Vám tak, když jste se nechl chytit. A stokoruna navytrhne ani studenta. A to že nedodržujete v tomto případě silniční zákon, to já považuji za anrchii z vaší strany a né nedemokratický přístup k Vám. Když Vás srazí autobus, jak píšete,tak si asi neuvědomujete, že se mouhou zranit lidé v něm jedoucí. A co ten ubohý řidič? Ten má po zbytek života žít s tím, že někoho rozmašíroval na silnici? Řekl bych, že se nechováte jako vysokoškolák, ale jako dítě ze základní školy. Petr

Re:
Autor: Michal Malý (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2006 22:46

Drahý Aleši, myslím, že jste pana starostu a jeho stranu nevolil ani v době, kdy jste způsobně pžecházel jen na zebře a jen na zelenou :-). Vy na jedná straně ctíte demokracii jak píšete a na druhé straně se snažíte tvrdit, že kvůli tomu, že jste byl poprávu postižen za nedodržování vyhlášky nebudete volit ODS? Směšné stejně jako vaše argumentace - jinak - co kdyby jste opravdu vběhl pod autobus (plný lidí) a jeho řidič ve snaze, aby vás nezsrazil strhl řízení a třeba vjel na chopdník, kdy by to nemuselo přežít pár lidí. Co zranění lidé v tom autobude? Jste si opravdu jist že byste to v případě nehody odnesl jen vy?
Na druhou stranu mám pocit, že na vaši politickou nehodu doplatí ostatní - pokud by - nedej Bože - měl být váš hlas rozhodující. Jinak studente, jaký obor studujete? Fildu??????? Tam se prý hodně kouří travka.... :-)

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2021 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?3,2921 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.