Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Bezpečnost (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

Pane starosto styďte se!!!!!!
Autor: MUNDL MIREK (IP zapsáno)
Datum: 03.10.2004 13:29

Až do sobaty 2.10. jsem si Vás velice vážil. Ale po tom, co jste mi předvedl při předávání cen to byl vrchol drzosti. Nechápu, proč jsete musel našeho srtážníka tak strapnit. Ty ironické poznámky na je jeho úrazy, to byla tzv. "rána pod pás" pro toho hocha. I na něm bylo vidět jak je mu trpně a jak se za sebe v tu chvíli styděl. Také ale prokázal pevnou vůli a dobrý charakter, že Vás kamsi neposlal, nebo, že neodešel z pódia. Bráním tohoto našeho strážníka proto, že velice dobře reprezentuje městskou policii a jeho práce si nesmírně vážíme. Již nám na Červeném vrchu pomohl s tolika věcma, že kdyby takhle pracovali i politici ÚMČ, tak je nám na šestce lépe. Opravdu by jste se měl stydět a hlavně se zamyslet nad tím, co jste řekl a tudíš jak jste nám našeho hocha shodil v očích lidí, kteří jej neznají.Doufám, že od Vás dostanu odpověď. Mirek Mundl

Re: Pane starosto styďte se!!!!!!
Autor: hombre (IP zapsáno)
Datum: 04.10.2004 00:50

napiste, co pan starosta pekneho rekl, zajima me to, na akci jsem nebyl...

Re: Pane starosto styďte se!!!!!!
Autor: Černá (IP zapsáno)
Datum: 04.10.2004 10:16

Hlavně fakt nemá cenu v této volné diskusi požadovat odpověď od starosty, mnohdy se jí nedočkáte ani když mu napíšete přímo do jeho rubriky, ale je tam přece jen větší naděje, i když pokušení odpovídat jen na dotazy, které se líbí, je tam asi dost velké. Netýká se to ale všech, třeba paní Kousalíková odpovídá poctivě na každý dotaz.

Vysvětlení a omluva
Autor: T. Chalupa, starosta (IP zapsáno)
Datum: 04.10.2004 17:05

Vážený pane Mundle,
strážník Městské policie Prahy 6 Petr Růžička, který se stará o oblast Vokovice, skutečně patří mezi nejlepší strážníky, a to dlouhodobě, které ve sboru naší městské policie máme. Pracuje s velkým nasazením a mnohdy na pokraji rizika. A toho si velmi vážím a velmi rád slyším, že jeho práce si všímáte i Vy a i Vy ji hodnotíte vysoko. O to více mě mrzí nedorozumění, za které přijměte mou omluvu, které se odehrálo o víkendu při předávání cen na koupališti Džbán. Věřte, že během vyhodnocení strážníka Petra Růžičky v rámci akce Plný Džbán, kdy získal cenu za nejlepšího klauna v kategorii týmů a ukázal tak, že je nejen skvělým policistou, ale že si i umí trošku ze sebe udělat legraci (a i to z něj dělá vynikajícího strážníka), jsem neměl v nejmenším úmyslu profesionální nebo lidský um Petra Růžičky nějak zesměšnit. Velice mě mrzí, jestli to bylo tímto způsobem pochopeno. Já chápu, že ne každý pokus o žert či odlehčení atmosféry se setká s pochopením, přesto i vy zkuste pochopit, že kdybych sám vysoko již několikrát pracovní nasazení pana Růžičky nevyzdvihl, jeho nominaci na cenu v rámci Plného Džbánu bych nejspíš ani nekomentoval. Se strážníkem Petrem Růžičkou jsem po ocenění hovořil a věřte, že jsme diskutovali v přátelské atmosféře. Přesto Vám děkuji za upozornění Vašeho vnímání, rozhodně budu ještě jednou kontaktovat strážníka P. Růžičku a celou záležitost mu osobně vysvětlím.
Doufám, že kvalita práce městské policie nejen ve Vokovicích, ale v celé Praze 6, ve Vašich očích neutrpěla újmu a že nadále budete sbor městských policistů vnímat jako profesionální sbor žen a mužů, kteří jsou vždy připraveni Vám pomoci v nejrůznějších situacích.

S úctou a ještě jednou s omluvou,
Tomáš Chalupa
starosta

Re:
Autor: Michal Malý (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2006 22:40

Jak jsem si všiml, pan starosta vám odpověděl - nebyla by po jeho vysvětlení nyní vhodná omluva z vaší strany? Nebo alespoň poděkování za odpověď? Anebo patříte k těm, co tady hází bláto a je jim jedno kam steče?

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2021 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?3,2861 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.