Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Webové stránky Prahy 6 :  Volná diskuse

Neuskutečněná akce?
Autor: Jirka Š (IP zapsáno)
Datum: 07.10.2010 22:19

V rámci výstavy ve Skleňáku měla dnes proběhnout akce k MO. Neproběhla. Vložil jsem do o+o otázku panu tiskovému mluvčímu:

---------------
Dobrý večer,

na základě pozvánky na akce při příležitosti výstavy Perspektivy P 6 [www.praha6.cz] jsem se dnes v 11 hodin uvolnil z práce a zašel do NTK na avizovaný program "Městský okruh a požadované úpravy Prahy 6".

Prošmejdil jsem všechny prostory, poptal jsem se, kde jsem mohl, ale o akci ani slechu, natoz vidu.

Prosím, můžete mi sdělit, kde se stala chyba?

Díky za vysvětlení

Jirka Škvor

Re: Neuskutečněná akce?
Autor: Jirka Š (IP zapsáno)
Datum: 12.10.2010 22:00

ODPOVED: Dobry den,
chyba byla na nasi strane. A chyba primo elementarni. Az je mi stydno za vysvetleni, ale i takoveto veci se ve 21. stoleti evidentne mohou odehrat.
Takze: pri tvorbe doprovodnych akci jeste pred zahajenim 20denni vystavy Perspektivy Prahy 6 se prislusni zamestnanci, kteri prezentace pripravovali, pochopitelne schazeli. A casto ruzne myslenky a podnety si kazdy prubezne poznamenaval. Nekdo s pomoci modernich technologii, nekdo klasicky - s tuzkou a papirem. A zde nastal zmineny problem. Pri prepisovani textu z papiru (prepis bohuzel neprovadel autor poznamek) se z planovane poznamky "TK" (viz. tiskova konference) ve Sklenenem palaci stala zkratka NTK. Puvodne planovana TK se postupem doby z nedostatku casu musela zrusit, ale uz nikdo nezkontroloval aktualnost a validitu informace o doprovodnych programech behem vystavy. A chyba byla na svete! Omlouvame se! Byl to jediny "renonce" behem cele vystavy v doprovodnych programech, tak snad nam to odpustite. Samozrejme ani toto se nemelo stat.
S uctou,
M. Salek
[12.10.2010] odpovedel: Mgr. Martin Salek; msalek@praha6.cz

Original zpravy naleznete na: [www.praha6.cz]

Re: Neuskutečněná akce?
Autor: rita (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2010 22:36

To je hezke, ze si pan mluvci sype popel na hlavu. Jen je zajimave, jak presne vi, co bylo pricinou. Byl snad zapisnik s poznamkou TK v jeho kapse? smiling smiley

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.

© 2020 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?17,10854,10856 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz