Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Webové stránky Prahy 6 :  Volná diskuse

pro admina tohoto fora
Autor: rita (IP zapsáno)
Datum: 14.02.2010 20:38

Dobry den, rada bych upozornila na problem, ktery me (a mozna nejen me) zneprikemnuje prohlizeni tohoto fora. Pred nejakym cesem sem zacal psat kdosi pod prezdivkou smilan. Problem vidim v tom, ze jeho prispevky jsou evidentne vyplodem choreho mozku nebo nejakeho bota a zaplnuji a zneprehlednuji tohle forum. Primlouvala bych se proto o vytvoreni prisnejsich a bezpecnejsich pravidel registrace, ci vytvoreni jakehosi Ignore, kam by si kazdy mohl libovolneho diskutujiciho umistit a tak by se mu nezobrazovaly jeho prispevky. Diky.

Re: pro admina tohoto fora
Autor: Jirka Š (IP zapsáno)
Datum: 30.03.2010 23:02

Dobry vecer,

pouzil jsem funkci "oznameni o prispevku" - adminovi by mela
prijit nasledujici pripominka, tak uvidime.

j.

> Dobry vecer,
>
> domnivam se, ze prispevky, ktere se ani v nejmensim netykaji Prahy 6,
> nemaji zde ve foru co delat a navrhuji jejich smazani.
>
> Jirka Skvor

Autor: admin (IP zapsáno)
Datum: 10.05.2010 01:34

Dobrý den,
našel jsem pouze dva příspěvky tohoto "mezinárodního buditele" a i když se evidentně jedná o nějakou "agitku", nemyslím si že tyto příspěvky splňují předpoklady pro smazání.
Hezký den
Radek Pilát

Datum: 11.05.2010 00:22

Dobry den pane Pilate. Ani se me nechce verit, ze jste admin tohoto fora po tom, co jste napsal.
Vy opravdu vidite jen 2 prispevky od uzivatel smilan? Ja jich vidim mnohonasobne vice! Jen ve vlakne Ruzne ma tento chory mozek zalozeno 14 thredu na prvni strance. Dal jsem nepatrala. Protoze kazdy jeho novy vyblitek se cervene oznaci jako neprecteny, musim chte nechte na nej kliknout, abych si ho "precetla".
Ale mate pravdu, je to jen prkotina.
Hezky den i Vam
rita

Datum: 11.05.2010 00:29

Tak prostym kliknutim na profil smilan lze zjistit, ze tento clovek tu ma 18 prispevku. Vsechny mimo...
Uživatelský profil : smilan Email: Skryt
Skutečné jméno: milan šupa
Datum registrace: 29.07.2009 17:14
Poslední změna: 06.05.2010 16:53

Autor: Marek Stránský (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2010 17:37

Tenhle buditel zapleveluje na Internetu kde co. Stránky Prahy 6 nejsou výjimkou. Také se přimlouvám za promazání, neb s Prahou 6 jeho texty nemají nic společného.

Datum: 08.09.2010 23:39

Pane admine,

opravdu myslite, ze prispevky pana smilana maji v tomto foru opodstatneni? Mne se skoro zda, ze cekate s panem tiskovym mluvcim na to, az jedinym prispevatelem bude pan smilan a forum nadobro zrusite...

J.

Autor: Tinka (IP zapsáno)
Datum: 13.09.2010 01:57

Obávám se pane Škvore, že skutečně takový přispěvatel může být důvodem pro zrušení tohoto fóra. Možná jste si všiml, že z "hlavních" městských částí už pouze na P6 takovéto volně přístupné fórum funguje. Po P1, P7 došlo ke zrušení takového fóra i na P2.

Autor: admin (IP zapsáno)
Datum: 25.11.2010 16:12

Přeji dobrý den.
Předem se omlouvám, že jsem nezareagoval dříve, ale jak už to bývá forum mi spadlo do klína jaksi "navíc" a proto se mu věnuji jen velmi okrajově. Doufám, že to pochopíte.

Toho exota jsem zabanoval, stejně jako jeho email. Pokud se zaregistruje pod jiným nickem, pošlete mi prosím mail. Děkuji.

Teď jdu ještě promazat ty jeho moudra.

Hezký den
RP

Datum: 26.11.2010 01:30

Slava! to to trvalo! Ale i pan "smilan" zrejme ucel splnil, forum je i diky nemu v podstate u ledu....

Snad pomohl posledni dotaz [www.praha6.cz].
Je dojemne, ze se ted p. Salek snazil smilana nejprve kontaktoavat, zvl. v kontrastu s nutnosti zamezit prispevkum, kde "nepolepsitelni uzivatele" si pletli forum "s místem pro sdělování svých postojů", nekteri pry dokonce "v rozporu s dobrými mravy, a hraničí s rasistickými a xenofobními názory". A to vedlo k povinne registraci a utlumeni spousty nazoru [www.praha6.cz]

Jirka S.

> ODPOVED: Dobry den,
> mate pravdu, prispevky uzivatele "smilan" jsou spise prispevky pro soukromy
> blog ci web a v diskusnim foru Prahy 6 (prestoze neobsahuji zadne nezakonne ci
> vulgarni obsahy) jsou minimalne matouci. Snazime se autora kontaktovat s tim,
> zda by pro sva sdeleni nezvazil najit vhodnejsi platformu. Uvidime, jaka bude
> reakce. Podle toho budeme pak reagovat.
> S uctou, M. Salek [25.11.2010] odpovedel: Mgr. Martin Salek; msalek@praha6.cz

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.

© 2020 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?17,10789 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz