Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Webové stránky Prahy 6 :  Volná diskuse

Pan tiskovy Salek - zije jeste?
Autor: Jirka Š (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2008 01:00

do o+o vkladam (uz si skoro myslim ze beznadejnou) otazku:

-------
Dobry vecer, pane tiskovy (?) mluvci (?),

uz zacinam mit dojem, ze uz tiskovym mluvcim snad ani nejste.
Dovoluji si pripomenout stejne pripominky, jako pred mesicem,
jako pred rokem (!). Zacinam mit dojem, ze veskere deni kolem webu
prahy 6 je Vam lidove receno "sumak". Zijete jeste vubec?

pripominam, co jsem kdy napsal: [www.praha6.cz] (26.9.2007)

...bez Vasi odpovedi

a take moje pripominka teze pripominky z 21.9.2008 [www.praha6.cz]

..bez vasi odpovedi

a nadale formular zadosti o zasilani novinek konci:

> Fatal error: Call to undefined function MySMTP_Mail() in /var/www/localhost/htdocs/praha6/system/func/general.php on line 1975

a v zaslane informaci si mohou vsichni zajemci precist velice "cestinsky podivny" (hodne diplomaticky receno!) text:

>>>>> Smyslem je, ale jste se i vy osobne byly scgopni na tento seznam dostat a pripadne zkontrolovat proc vam od nas nechodi emaily. Hezky den

a take

>>>>administrační rozhraní občas dočasně nefunkční.

Co to znamena obcas docasne???? To snad nemyslite po roce (meho) upozornovani vazne? To Vam jako nadejnemu basniku nevadi???

Nevim dale, co si mam myslet o skutecnosti, ze dotaz napr. panu starostovi dotaz polozenzy 8.8.2008 [www.praha6.cz]
zodpovida pan starosta 9.9.2008, ale do me postovni schranky jako novinka dorazi az 3.11.2008???

Mam z o+o zaslanych behem poslednich mesicu takovy dojem, ze pokud se "vejde" odpoved radniho do mesice, je datum odpovedi radniho "automaticky" nastaveno stejne, jako datum polozeni otazky, pokud se datum odpovedi do mesice nevejde, je nastaveno jako datum odpovedi automaticky + 1 mesic od polozeni otazky.
Jak to odpovida starostou proklamovane otevrene + poctive radnici???

Soucane vitam, ze nektere novinky zasilane z p6.cz jsou v "subjectu" opatreny konkretnejsi informaci, nicmene zustava rada dalsich rozesilanych mejlovych 'informaci' napr. se subjectem 'praha 6 - rozhodnuti' nebo 'praha 6 - usneseni', kde je ctenar/objednatel novinek nucen (pokud se chce dozvedet podrobnosti) kliknout na odkaz na stranku, z dane stranky stahnout pdf a tam teprve se dozvi, zda se ho konkretni dokument tyka/netyka.

nemyslite, ze by bylo vic nez sikovne, aby dotycny urednik venoval nekolik (desitek) vterin doplneni informace do subjectu mejlu, a usetril tak desitkam (stovkam/tisicum?) objednatelu novinek drahocenny cas?

Prosim, presvedcte mne, ze na webove stranky praha6.cz nepecete ;-)

Jirka Skvor

Re: Pan tiskovy Salek - zije jeste?
Autor: rita (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2008 23:56

Nejsem sice tiskovy mluvci, ale mozna Vam dam odpoved. Kdyz se pane Jirko Š. strizlive podivate na celou Volnou diskuzi, uvidite, ze je prehlcena Vasimi narky a vytkami. A to na cokoliv. Mozna uz pani radni vyhodnotili Vasi postavu za notorickeho stezovace a proste na Vas prestali reagovat. Alespon ja bych se tak zachovala.

Autor: v2h@hotmail.com (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2008 13:41

Vaše hodnocení příspěvků pana Jirky Š. je, bohužel, přímo v souladu s tím, jak se k nim stavějí páni radní. Pozor proto, ať si Vás někdo náhodou nezamění za mluvčí těchto některých našich představitelů, kteří před konkrétními odpovědmi dávají raději přednost mlčení. I Vy se ale vyhýbate, jak vidím, konkrétním skutečnostem a, podle mě, zcela neprávem odsuzujete připomínky tohoto diskutujícího jako nicneříkající nářky a výtky. To je sice velice pohodlné, ale nepřispívá to nejen ke smysluplné diskuzi, ale napomáhá to k rozšiřování jakéhosi podvědomého nešvaru, že radní jsou páni a nemusí se tedy zodpovídat ze svého konání. Teoreticky vzato jsme to ale my, občané, kteří je zaměstnáváme, a máme tedy nejen právo, ale i povinnost od nich požadovat maximální vstřícnost a úsilí pro blaho věci obecné. Je tedy jasné, že z tohoto pohledu se příspěvky pana Jirky Š. jeví jako působení tím spravným směrem a věřím, ze i Vy na jeho činnost budete moci přehodnotit svůj názor.

Autor: Ladik (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2008 16:15

Souhlasím s v2h@hotmail.com a chci se zastat pana Jirky.Š.

Jeho systematické odkazy na novinky a důsledné vyžadování odpovědí je v pořádku. Jistě by nebyl tak aktivní (stejně jako např. Divá Bára), kdyby se mnohé závažné problémy na Praze 6 nepřehlížely. To že mu ani po roce pan mluvčí neodpověděl se nedá omluvit ničím. A tak se i já připojuji: VELMI PROSÍM PANE MLUVČÍ ŠÁLKU ODPOVĚZTE ZDE NA TOMTO FÓRU nebo na Otázky a odpovědi NA DOTAZY PANA JIRKY Š., KDYŽ NE JEMU TAK MĚ. Zdá se mi, že jde o věcné připomínky technického rázu.

Děkuji

S pozdravem
Ládík Nováček

Autor: Jirka Š (IP zapsáno)
Datum: 13.11.2008 23:37

rita napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nejsem sice tiskovy mluvci, ale mozna Vam dam odpoved. Kdyz se pane Jirko Š.
> strizlive podivate na celou Volnou diskuzi, uvidite, ze je prehlcena
> Vasimi narky a vytkami. A to na cokoliv. Mozna uz pani radni vyhodnotili Vasi
> postavu za notorickeho stezovace a proste na Vas prestali reagovat.
> Alespon ja bych se tak zachovala.

Pani Rito,

nezda se mi, ze bych si nesmyslne stezoval, ze mne boli palec u nohy a pritom tvrdil, ze za to muze radnice. Myslim, ze si vsimam konkretnich skutecnosti
a konkretnich odpovedi radnich.

Konkretne k tomuto prispevku: vsimam si, ze se radnice (a p.Salek) radi chlubi uspechy webu praha6.cz v ruznych soutezich. Uz pred vic jak rokem jsem
psal webmistrovi ve smyslu: hele, tohle nefunguje a jsou tam hrubky; kdyz nebyla odezva, psal jsem do o+o panu Salkovi. No a vice jak po roce to (ne)funguje stejne...

Schvalne si to zkuste ted, asi se take take dozvite, ze "Došlo k chybě při zpracování Databáze v souboru /var/www/localhost/htdocs/praha6/emailnews/edit.php(242)" a ze "Smyslem je, ale jste se i vy osobne byly scgopni na tento seznam dostat a pripadne zkontrolovat proc vam od nas nechodi emaily."

Ano, mate pravdu, zkracuju si zivot (na rozdil od pana Salka).

preju Vam pekny vecer ;-)

Jirka Skvor

Autor: Ladik (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2008 23:40

Dobrá zpráva: Pan Tiskový žije, jeho odpovědi pro média lze pravidelně zaznamenat v tisku. Ovšem pan mluvčí Šálek musí být nesmírně pracovně přetížen, podíváte-li se totiž na Otázky a odpovědi, je zde stále poslední dotaz na něj z 11.9. 2008. Nechce se mi věřit, že se ho nikdo na nic neptá, mimo jiné proto, že jsem mu před měsícem položil stručný dotaz technického rázu. Všichni ostatní zastupitelé odpovídají rychleji, bleskový je pan Širl a také pan starosta. Od tiskového mluvčího se tak trochu čeká, že bude s občany mluvit. Možná by bylo dobré se zeptat pana starosty, proč s námi mluvčí radnice nemluví, určitě bychom se dočkali odpovědi.

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.

© 2020 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?17,10596 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz