Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Hospodářská politika :  Volná diskuse

tajne vysledky vyberoveho rizeni
Autor: lockheed (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2008 15:52

Zajimal by me Vas nazor nato, z jakeho dubodu dosud nebyly zverejneny vysledky vyberovych rizeni na prodej a pronajem bytu z majetku MC Prahy 6 nejvyssi nabidce ani po mesici od uzaverky nabidek a vice nez 3 tydny od jejich otevreni. V ramci pruhlednosti a korektnosti celeho rizeni bych ocekaval ze vysledky budou zverejneny okamzite na webu s tim ze je jeste musi schvalit rada a potvrdit je. Nyni po 3 tydnech je slyset z uradu jen ticho, krceni ramen a podivne usmevy. Jednani kde se nabidky vyhodnocovaly bylo neverejne a muj emailovy dotaz mluvcimu zda byl pritomen notar a zda z tohoto jednani existuje nejaky zaznam (zvukovy nebo obrazovy) zustal i po 3 tydnech bez odpovedi. Zaroven se pozastavuji nad faktem, ze pan mluvci Salek pouziva komunikacni program ICQ (zverejnuje ho na strankach Prahy 6) v pracovni dobe a prestoze je v nem nalogovan na jakekoliv dotazy opakovane nereaguje, coz vede k domnence, ze ho pouziva vyhradne ke soukrome komunikaci, coz v pracovni dobe povazuji za nepripustne a velice rad bych aby MC Praha 6 provedla audit, ve kterem by se zkoumalo vyuzivani internetu a her a pocitacu obecne v pracovni dobe na uradu MC. Myslim ze vysledek by nikoho z nas neprekvapil.

Re: tajne vysledky vyberoveho rizeni
Autor: lockheed (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2008 16:26

Vážený pane *****, paní ing. Chalupová mi postoupila Váš dotaz, kde Vám jde o to, proč dosud nebyly zveřejněny výsledky výběrového řízení na prodej a pronájem bytů z majetku Městské části Praha 6. Odpověď je prostá – vinou stěhování úřadu odpadlo jedno zasedání Rady, plánované na 7. května 2008. Výsledky všech výběrových řízení na prodej a pronájem bytů, které by se za normálního průběhu projednávaly na tomto zasedání, se tak dostaly na pořad až 21. května. Všechno bylo schváleno a podepsáno, na webu se to objeví hned začátkem příštího týdne (tedy 26. nejpozději 27. května 2008). Omlouvám se za sebe i za všechny spolupracovníky za takové zdržení, ale přestěhovat městský úřad do náhradních prostorů nebylo jednoduché – naopak si myslím, že se toho všichni zhostili nejlépe, jak byli schopni. Vaše stanovisko bych ale rád doplnil o poznámku, že komise Rady městské části nerozhodují, jsou jen iniciativními a poradními orgány. Rozhodnutí činí až Rada, která do předložených návrhů často zasahuje, nebo i vybírá z několika navržených řešení. Zde mohu být konkrétní – na posledním zasedání Rady 21. května se při vyhodnocení prodeje bytů za nejvyšší nabídku muselo v pěti případech přistoupit k losování, protože vždy dvě nabídky byly shodné. Takové rozhodnutí nepřísluší komisi, stejně tak v případě zrušení výběrového řízení je jediným oprávněným orgánem Rada. Vážený pane Nováku, snažil jsem se Vám objasnit problém tak, jak to odpovídá skutečnosti. Pokud byste měl ještě některé další pochybnosti či nejasnosti, s důvěrou se na mne obraťte. S úctou Václav Širl
Odpověděl: Dagmar Perovičová [dperovic@praha6.cz]

Re: tajne vysledky vyberoveho rizeni
Autor: msalek (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2008 12:04

Vážený pane Nováku,
pokud jste očekával ode mě nějakou emailovou odpověď ohledně přitomnosti notáře při vyhodnocování nabídek z výběrového řízení apod., je mi to líto, ale nemohla žádná přijít, neboť jsem vámi popisovaný email vůbec neobdržel. Co se týká používání programu ICQ, máte pravdu, používám ho, a nejen v pracovní době, ale i mimo ní. A dokonce jsem si ho nainstaloval i do mobilního telefonu. A víte proč? Protože ho velmi často využívají zástupci médií, kteří takto komunikují nejen během, ale představte si, že i po mé či své pracovní době. Zřejmě pro jeho celosvětovou rozšířenost. A aby to nebylo ještě tak jednoduché, věřte, že mezi nimi mám i své přátele a i s nimi komunikuji. A voláte-li po auditu, věřte, že k tomu všemu ještě v pracovní době i mimo ní používám služební počítač. A teď si představte situaci: Ve večerních hodinách na služebním počítači využívám soukromé ICQ pro diskusi s novinářem, který je můj kamarád. A bavíme se o tom, co druhý den připravuje k vydání...dle vašeho příspěvku bych to dnes asi měl hodnotit, jako hrubé porušení pracovní kázně...ať je po vašem, předložím váš podnět paní tajemnici, která tyto záležitosti řeší. A co se týká vaší stížnosti, že vám nereaguji na ICQ. Právě proto, abych předešel nekonečným dopisováním v pracovní době s lidmi, které v ten okamžik neznám, neraguji na ICQ na to, že byl někdo přidán do nějakého seznamu, ale až na to, najdu-li v okně položenou konkrétní otázku. A takovou jste mi s prominutím nepoložil.
S úctou,
M.Šalek

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.

© 2020 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?15,10475,10516 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz