Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Doprava :  Volná diskuse

Doprava a místostarosta Pekárek
Autor: mikulik (IP zapsáno)
Datum: 18.11.2011 13:01

Vážení diskutující,
všimněte si, že p.Pekárek odpovídá většinou dotazy, které se mu hodí do krámu. Na ty špatné nikdy. Hodně dotazů je ohledně rekonstrukce tramv. tratě a přilehlých ulic. Odpověď jako vždy: my nic, já muzikant, všecko je super a nechápu, jak si někdo může stěžovat, když je to tak hezké.
Stejně tak na park.zony : plaťte, nebo si trhněte nohou.

Tento člověk by si už konečně měl uvědomit, že on je tu pro lidi. Spočítejte mu to příští volby.Takové lidi, chcete na radnici? Tomu jsou všichni lidi ukradený, ale až budou volby, polezou po kolenou a budou slibovat modré z nebe

Já ne.

Re: Doprava a místostarosta Pekárek
Autor: Josef Jůza (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2011 18:20

Vážený pane, ač jsme nevolil onoho pana místostarostu, podstatu Vaší kritiky vidím částečně v tom, že nechcete vzít na vědomí rozdělení kompetencí mezi městskou část, hlavní město a jiné subjekty, částečně v tom, že někdy hájí zájmy jiných voličů, než zrovna Vás. O parkování jsem napsal vedle. A pokud třeba městská část nechce zrušit frekventovaný přechod a posílat tisíce lidí denně trvale oklikou dvakrát 50 m, dělá dobře. Jsou ne tak drahé způsoby, jak zachovat přechod i dva jízdní pruhy a přitom předpisům vyhovět, ale někdo zřejmě spoléhá na to, že tlak nespokojených nakonec vynutí zrušení přechodu a že částku úplně zanedbatelnou ve srovnání s cenou rekonstrukce tramvajové tratě nebude nutné vynaložit.

Autor: mikulik (IP zapsáno)
Datum: 14.12.2011 08:28

Proč bych taky volil takové experty z ODS, kteří provádějí super investice kde most místo 300 milionů stojí jen 1,1 miliardy. Takovíhle nemají na radnicích co pohledávat a je mi jedno, jestli jsou z městské části či přímo města. Co se týče navrhovaného řešení stačí jen odvést panely a zabarvit černou barvu tu bílou. Přechod je mi totálně ukradenej, může tam pro mě za mě třeba zůstat. Když budu chtít jako řidič, tak stejně chodce prostě nepustím a nebo i kdyby tam bylo těch pruhů 5 tak ho pustím, vše je totiž jen o ochotě a normálním rozumu.

Autor: Josef Jůza (IP zapsáno)
Datum: 16.12.2011 20:44

Ano, pane Mikulíku, uzavřel jste to výstižně.

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.

© 2020 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?14,10927,10935 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz