Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Doprava :  Volná diskuse

Dopravní značky na Hradčanské
Autor: jehro (IP zapsáno)
Datum: 29.08.2010 13:19

Bydlím na Hradčanské a s postupující dostavbou tunelu Blanka se stupňují zhovadilosti v zavádění dopravních značek. Křižovatka Milady Horákové/Pod Baštami zákaz vjezdu (jednosměrka), křižovatka Na Valech/Pod Baštami zákaz vjezdu (jednosměrka). A největší imbecilita je vidět na připojené fotografii. Vůbec netuším jak se mám dostávat domů. Když pozoruji co se plánuje do budoucna tak mi také běhá mráz po zádech. Jak ulice Pod Baštami tak i Tychonova má být jednosměrná z ulice Na Valech dolů k Milady Horákové. Takže když pojedu domů a nezaparkuji tak budu muset doject až na špejchar abych si mohl dát druhé kolečko. A nejlepší na tom celém je přístup pana Bc. Jana Záruby (zástupce starosty). Psal jsem do "Odpovědi a Otázky" a kupodivu po 10 dnech není ani odpověď a ani nezveřejnili můj dotaz. Nenapadá někoho co s tím? Díky

Přílohy: DSC00005.JPG (116.4KB)  
Re: Dopravní značky na Hradčanské
Autor: rita (IP zapsáno)
Datum: 29.08.2010 23:51

Vcera jsem se byla na Hradcanske podivat. Za tu chvilku, co jsem tam stala, vjelo z ulice Pod bastami na Miladu Horakovou asi 5 aut. Nevim, mozna je tam nahnala navigace, prazaci to nebyli. U Spejcharu museli otocit, protoze tam to jeste neni prujezdne. Zpatecni cesta vsak bez poruseni predpisu nebyla. Jak pisete, obe ulice jednosmerne smiling smiley

Autor: Jirka Š (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2010 23:34

Pane Jelinku,

myslim, ze je pochopitelne, ze kdyz se dokoncuje nejaka stavba, prinese i podobne podivnosti. Pokud vam nejake to kolecko autem vecer navic vadi, zkuste jet do prace metrem ;-)

Prosim, nenalehejte na pana radniho - pokud by odpovedel do 10 dni, byla by to exkluzivni rychlost. Ze se polozene otazky nezverejnuji, to je schvalne, pan tiskovy mluvci uz to nekolikrat vysvetloval. Pokud vas to potesi, nekterych odpovedi na polozene otazky jsem se vubec nedockal, a to ani od pana starosty.

J.

Autor: jehro (IP zapsáno)
Datum: 09.09.2010 17:25

Dobrý den,

taky jsem už pochopil, že slušnost k našim pánům radním nepatří. Jak už to tak bývá budeme jim muset při volbách připomenout, že jsou zde kvůli nám a ne naopak. S cestováním metrem do práce jste mě lehce pobavil neb jsem si nevšiml na mých služebních cestách výstupních stanic v Plzni, Ostravě, Liberci, Táboře atd. Věřte mi, že jakmile se mám pohybovat po Praze jinak než metrem nejedu.

S pozdravem

RJ

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.

© 2020 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?14,10834,10840 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz