Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Doprava :  Volná diskuse

To si z nas delaji prd...
Autor: rita (IP zapsáno)
Datum: 03.07.2010 23:32

A zase Buzulucka. Pred par dny v cele ulici umisteny znacky zakaz zastaveni s datovanim 3.7. bez uvedeni casu. Duvod? Filmari. Ok, ovce odparkovali sve vozy do bezpecnych vzdalenosti (hledat misto k zaparkovani je v Dejvicich prece tak snadne) a Buzulucka od rana 3.7. prazdna jak vypita lahev. Ale co to? Cely den se tu NIC nedelo. Nikdo nenatacel, nikdo se tu nepohyboval (zahledla jsem jen projet odtahovku s nalozenym vozem nestastnika, ktery si treba zrovna uziva nekde u more a nema poneti...) Je to prosim normalni, takhle zbytecne obtezovat obcany a vystavovat je pripadnym nejen financnim problemum? A co oni filmari? Budou nejak minimalne upozorneni, ze takhle tedy ne? Nedelam si iluze, ze stejne znacky jen s jinym datem se tu objevi velice brzo. Leda by byvalo nataceni probihalo nekdy ve dve-tri rano, ale to by snad znacky hned rano zmizely, ne?

Re: To si z nas delaji prd...
Autor: BJ (IP zapsáno)
Datum: 20.08.2010 14:29

Buzulucká ulice nějak zvláštně přitahuje podobná značení. 2 zabraná místa pro Vojenský klub a k nim přidaná žlutá čára také není špatná! A předpokládám, že MP odvádí svou standardně dobrou práci s pokutováním chodníku na straně Generálního štábu.

Ale možná se fakt něco točilo, když už stály značky (ale nevím, jestli to bylo zrovna 3. 7.), ale ještě nebyly platné, tak jsem v Buzulucké zastavil a hned přiběhl někdo nás upozornit, že se bude točit - Zdivočelá země. Tak nevím, jelikož si naštěstí už "radostí" Buzulucké a Dejvic vůbec neužívám.

Jinak ty značky odstranit hned ráno? To určitě ne!Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.


© 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?14,10821 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz