Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Doprava :  Volná diskuse

Každodenní problém s ucpanou Evropskou
Autor: majklp (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2008 16:07

Dobry den, zajimalo by me, proc jsou nastaveny semafory na Evropske tak, jak jsou. Kazdy den rano jezdim (spis bych rekl stojim) na Evropske cestou do prace. Je to kazdy den stejne: fronty se tvori uz na Sarce a kdyz je "priznivy den", usek k metru projedeme autobusem cca za pul hodiny. Ovsem napriklad dnes rano byla Evropska tak zacpana, ze jsem musel vystoupit uz nekde na Hadovce a dojit radeji pesky. Podobne problemy jsou na Evropske odpoledne smerem ven z Prahy. Chtel bych se proto zeptat, zda se s tim da neco delat - treba lepe seridit semafory. To Vam opravdu nevadi tyhle kazdodenni zacpy? Dekuji, M.P.

Re: Každodenní problém s ucpanou Evropskou
Autor: rita (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2008 22:31

To se ptate nas, obcanu P6, nebo koho?

Datum: 21.10.2008 10:14

Ptam se lidi zodpovednych za tento stav. Kazdy den jezdim 119kou z letiste na Dejvickou a uz me to opravdu nebavi. Prazskemu Dopravnimu podniku platim, auto nechavam doma abych setril precpane silnice ale stejne pak jedu hodinu do prace kvuli spatne serizenym semaforum.

Autor: Diva Bara (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2008 11:13

Majkle p, v tom případě adresujte svůj dotaz příslušnému zastupiteli v sekci "Otázky a odpovědi", protože na tomto veřejném diskusním fóru vám bohužel občani Prahy 6 odpovědět nemohou.

Datum: 21.10.2008 11:36

Myslel jsem si, ze i zastupitele jsou obcane a ctou diskusni fora. Evidentne je to nastavene jinak, coz moc nechapu. Kazdopadne diky za tip.

Autor: dasma (IP zapsáno)
Datum: 09.02.2011 12:24

Připojím se k diskusi s poznámkou, že já na Evropské bydlím a naopak mě štvou semafory na tlačítko - stálý interval byl lepší. Většina lidí tak přechází na červenou. Mimoto bych uvítala regulaci rychlosti. Když stojím na zastávce tramvaje (Hadovka)a za zády mi sviští autobusy a nákladní auta rychlostí jistě větší, než 50km/h,říkám si, proč tu nikdy neměří policie rychlost.

Autor: rita (IP zapsáno)
Datum: 09.02.2011 23:36

Tak stoji, jak pise majklp, nebo svisti, jak pise dasma?

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.

© 2020 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?14,10571,10884,quote=1 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz