Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Hospodářská politika (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

poradnik
Autor: Karel (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2004 10:28

Poradnik lze nalezt na adrese [www.privatizace.info]

Re: poradnik
Autor: Michal (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2004 12:45

Mohl by mi prosím někdo napsat, podle čeho přesně byl pořadník sestaven?

Děkuji

Autor: Myška (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2004 17:16

Byl sestaven podle datumů podání žádostí o koupi bytů. V již zde zmiňovaném seznamu jsou ony datumy zapsány ("došlé žád.").

Autor: Ing. (IP zapsáno)
Datum: 24.02.2004 19:24

Díky,

ale chtěl bych vědět kritérium, podle kterého bylo získáno datum.
Tedy, jestli je to podle toho, kdy všichni (kteří to stihli před uzávěrkou) podali žádost a ten který to podal poslední, vzalo se datum doručení žádosti, či průměrné datum nebo jak?

Díky
Michal

Autor: Ing. Jiří Myslivec (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2004 09:23

Při dotazu na SNEO a.s. jsem se své pořadí dověděl během 1 minuty. Pořadí ostatních mě nezajímá.

Datum: 25.02.2004 09:47

Kritérium podle kterého bylo získáno datum ? Datum doručení žádosti...
Do pořadníku byly nejprve zapracovány žádosti evidované na radnici od roku 1992. V prosinci 2003 byla vydána a do všech domů distribuována informační brožura k prodeji bytů v Praze 6, která obsahovala dotazník mapující zájem o koupi bytu. Na základě této dotazníkové vyšlo ankety vyšlo, že z cca 6000 oslovených se vrátilo 4482 dotazníků potvrzujících zájem o koupi bytu. Zájem o koupi tak přišel ze všech oslovených domů. Po zanesení do databáze nově došlých žádostí, z nichž část byla od žadatelů již evidovaných, byl vytvořen pořadník podle data žádosti. Při shodě datumu podání jsou domy seřazeny abecedně.

Autor: Ing. (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2004 08:47

Děkuji sice panu Myškovi za reakci, ale neodpověděl mi na otázku (neděláte náhodou do politiky? :-))

Příklad:
Já jsem doručil svoji žádost o koupi bytu koncem října 2003, ale náš dům figuruje v pořadníku téměř na konci, s datem kolem půlky ledna 2004.
Zajímá mě pro to, jak se k uvedenému datu došlo. Zda třeba nebyl udělán "datový" průměr z doručených žádostí, nebo podobně.

Děkuji
Michal

Datum: 27.02.2004 09:20

smiling smiley) Do politiky nedělám. Myslím si, že ve vašem případě došlo k omylu a doporučuji Vám napsat svůj dotaz přímo paní ing. Kousalíkové.

Autor: Pavel K. (IP zapsáno)
Datum: 03.01.2006 09:56

Dobry den,jsem studentem VŠ a mel bych vazny zajem o koupi bytu,a protoze netusim jak se vlastne podava zadost,bych se rad touto cestou dozvedel,jak to provest a jake mam sance a moznosti.dekuji

poradnik
Autor: Ing. Lacinová (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2006 11:48

Dobrý den,

k Vašemu dotazu, který se týká možnosti koupě bytu v Praze 6, si Vám dovoluji sdělit následující.
Byty jsou prodávány výběrovým řízením za nejvyšší nabídku. Veškerávýběrová řízení jsou jsou zveřejňována na internetových stránkáchwww.praha6.cz - úřední deska - prodej bytových jednotek. Těchto výběrovýchřízení máte možnost se zúčastnit. V případě, že budete mít zájem získatpodrobnější informace, obraťte se laskavě na pracovníky odboru správy
obecního majetku tel. číslo 220 189 306.

S pozdravem
Ing. Lacinová, vedoucí oddělení bytů a nebytových prostor

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2021 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?11,9411 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.