Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Různé (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

Prace uredniku na odboru socialni pece
Autor: Mirek (IP zapsáno)
Datum: 25.04.2007 17:30

Dobry den
byl bych rad pokud by se mi ozval nekdo kdo ma zkusenosti s praci uredniku na socialnim odboru MU Praha 6. Muj problem = styk s detmi ktere jsou svereny do vychovy manzelce. Velice nerad bych neco podcenil ci zameskal takze uvitam kazdou radu a zkusenost.

cirro@seznam.cz

dekuji
Mirek

Re: Prace uredniku na odboru socialni pece
Autor: Karel (IP zapsáno)
Datum: 26.04.2007 17:11

Dobry den
mam zkusenost pomerne neprijemnou nebot urednice odboru socilani pece v mem pripade ( styk s ditetem) vubec nic nepodnikly a stale me odkazovaly at se obratim na soud. Kdyz jsem je pozadal ze chci aby vyslechly me deti pouze v me pritomnosti tak jsem se nestacil divit - v domluveny den ma byvala uz sedela s urednici v kancelari - a to jsem prisel cca o 15 minut drive.Takze zase nic. Nyni zvazuji dalsi kroky.

Omlouvam se ze zde neuvedu sve jmeno nebot vec stale neni ukoncena
(Prispevatel ho bude mit na vyse uvedenem Emailu)

Re: Prace uredniku na odboru socialni pece
Autor: Mirek (IP zapsáno)
Datum: 22.05.2007 15:54

Hledame otce kteri maji spatne zkusenosti s praci zamestnancu odboru soc. pece OU Praha 6 tykajici se - vyzivneho a vychovy/kontaktu s detmi. Chceme podat stiznost a proto by bylo dobre aby nas bylo co nejvice. kontakt: kerim003@seznam.cz

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2021 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?1,9848,9871 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.