Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Různé (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

vulgární billboard u koleje Kajetánka
Autor: Tomáš Roháľ (IP zapsáno)
Datum: 03.03.2007 00:53

Dobrý den, všimnul si někdo z Vás billboard, který se v ulici Na Petynce u koleje Kajetánka objevil pravděpodobně včera (2.3.)? Jde o billboard, na kterém je premiér Topolánek se zdviženým prostředníkem a heslem "Vláda jedniček". Nevím, kdo si to objednal, a nejde mi o politické pozadí, ale o zobrazování toho gesta. Je možné, aby to někdo kompetentní posoudil, případně, můžu tímto podat stížnost proti tomu? Podle mne je takové zobrazování vulgární a pobuřující. Děkuji. S pozdravem, Tomáš Roháľ

Re:
Autor: Karel (IP zapsáno)
Datum: 05.03.2007 12:02

Nevím co je na tom pobuřujícího, je to naprosto realistický obraz současné vlády se skutečným příběhem, který se stal. Pan Topolánek tímto symbolem (dle jeho vysvětlení)vzkazoval panu Kalouskovi, že je jednička. A to všechno v parlamentu naší republiky. Nevím co je na tom pobuřujícího a na co si chcete pane Tomáši stěžovat, pokud stejným - premierovým - symbolem někdo označí celou vládu. Zaslouží si to... (ta vláda)

Re:
Datum: 05.03.2007 14:41

Já vím, co tím je myšleno. Ale ať je to jakkoliv, nemyslím si, že tohle je vhodné. Byť by tam byl jakýkoliv politik.

Re:
Datum: 05.03.2007 15:07

Tomáši, nevím jak můžete napsat ať je to jakkoliv. Stalo se to zcela konretně tak, jak se to stalo, a nad tím jak se to stalo nemohu mávnout rukou. To mi je lhostejnější potištěnej papír na billboardu, než to, že takováto, jak píšete vulgární a pobuřující gesta používá námi zvolená elita našeho národa a to ještě v parlamentu. Ten obrázek na billboardu je JEN ODRAZEM této hrůzné devastace a degenerace těch, kdo nám vládnou. Billboard chce jen na tyto souvislosti upozornit ty, kteří k tomu jsou lhostejní.

Re:
Datum: 05.03.2007 15:32

Myslím, že rozumím Vašemu názoru. Vyjádřil jsem svůj, a sice že tenhle způsob je pro mě rovněž nepřijatelný.

Re:
Autor: Černá (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2007 10:50

Taky je spousta lidí, kteří politiku nesledují, nic o příhodě v parlamentu nevědí a najednou koukají na ulici na plakát obří velikosti s tímhle gestem. Pokud se shodneme, že je to gesto urážlivé a vulgární, asi by se nemělo na veřejných místech objevit v žádné souvislosti. Lidé leckde říkají nebo dělají lecos vulgárního a kdyby se všechno zobrazovalo na billboardech jako že se tím na ten nešvar poukáže, neumím si dost dobře představit, kam by to došlo .

Re:
Datum: 07.03.2007 16:02

Nevím proč bych se měl s někým shodovat, že gesto na biilboardu je vugární, když premiér Topolánek veřejně prohlásil, že tím označuje jedničky. Já nemám důvod mu nevěřit. Doporučuji zeptat se našeho pana starosty Chalupy na jeho názor. Možná, že si tento příspěvek přečte a svůj názor vyjádří. Předem mu za to děkuji.
Karel

Re:
Autor: Černá (IP zapsáno)
Datum: 08.03.2007 08:52

Co moje paměť sahá, toto gesto neznačí, že je někdo jednička .Ukažte to někomu prudší povahy a namlátí vám, protože tomu rozumí každý stejně .Na to se nemusíme pana starosty ptát .

Re: vulgární billboard u koleje Kajetánka
Autor: komar (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2007 13:09

no nevim na co se pana starosty ptat on patri do teto vulgarni vlady a strany takze asi tezko Vam napise, ze topolanek je vulgarni primitiv smiling smiley ostatne je to jedno u nas jsou politici opravdu nechutny p.... a je vcelku jedno z jake strany jsou no hold slusny clovek tam nejde tak tam leze to co tam je... neuspesny usmrkanci co si leci sve komplexy jak po strance financni tak dusevni... viz prave topolanek a spol.. nekdy si rikam, ze vsechny strany jsou hruza, ale ODS to je opravdu hnuj viz jejich stop stavy do strany aby je mlady neohrozili ty kopyta co jsou tam ted atd.. hrozne pomery to nemuze normalni clovek vydejchat...po volbach se tam hadali kdo co bude delat moravaci proti prazakum no to podle me nejsou lidi.. treba take zalezi jak umite vymetat zadnice... to treba prave pan starosta docela umi ten ma velkou budoucnost smiling smiley

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2021 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?1,2641 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.