Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Různé (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

trafiky na Petřinách
Autor: Libor H. (IP zapsáno)
Datum: 04.02.2008 14:57

Dobrý den,
zajímal by mne osud trafik u tramvajových zastávek na Petřinách. Během podzimu byly uzavřena ta na konečné 1, 2 a 18. Během posledních 2 měsíců pak i trafika u obchodního domu Petřiny a na Větrníku. Poslední dvě byly postaveny nově. Stále je však zavřeno a já, jako důchodce nemám kde koupit lístky na MHD...

Počítá se s jejich otevřením, nebo se spekuluje s jejich pronájmem? Děkuji za odpověď.

Libor H.

Re: trafiky na Petřinách
Autor: Lucie (IP zapsáno)
Datum: 06.02.2008 15:05

Milý Libore, já jsem se na to ptala radního Širla už třikrát neboť si už rok nemám kde koupit ráno noviny. Dostalo se mi vždy takové velice smířlivé odpovědi typu "snad do konce října", teď naposled "dolaďujeme nájemní smlouvy, do února to bude"... Já osobně jsem docela dost znechucená, protože argumenty p. radního, že se jedná o sjednocení městského mobiliáře, reklamní plochy apod. jsou směšné ve srovnání se skutečností, že staré trafiky byly prostě otevřené a sloužily občanům. Nové jsou zavřené a již posprejované, tudíž o nějakém estetickém vylepšení nemůže být ani řeči. Zrušili je de facto bez náhrady. Sama za tím odhaduji snahu vyrejžovat na pronájmu (?), ovšem na prodeji novin, cigaret a lístků na MHD není možné vydělat majlant, takže jim asi nikdo nechce podepsat nájemní smlouvu. Radnice v téhle "kauze" totálně selhala. Zrovna včera jsem poslala dotaz na toto téma p. starostovi, takže jsem sama napnutá, jak se nám to "vysvětlí". Někdo za tuhle zpackanou akci zodpovědný být musí.

Re: trafiky na Petřinách
Autor: Libor H. (IP zapsáno)
Datum: 21.02.2008 09:13

Tak do debaty na téma trafiky na Petřinách nikdo z obecního úřadu nereagoval. Velmi mě to utvrdilo v podezření, že se staly objektem spekulace a dost možná i důvodem k uplácení. Trafiky byly jistě nemalým nákladem vybudovány nově a teď se čeká, kdo víc a komu nasype. Taková trafika na Vypichu, která je již rok zavřená, to je jenom vrchol ledovce.

Nebo se toto téma netýká úřadu MČ Prahy 6? Nebo debatu na oslavovaném webu Prahy 6 nikdo z úřadu nesleduje? Nebo jim prostě jako občané a voliči nestojíme ani za slovo?

Nejspíš si ale počkáme na poslední rok volebního mandátu zastupitelů a pak se budou trafiky otvírat slavnostně, s fanfárami a za přítomnosti pana starosty.

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2021 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?1,10311,10348 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.