Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› O čem se mluví ›› Koronavirus ›› Dezinfekce ›› detail/podstránka

Dezinfekce

Městská část Praha 6 přistoupila k zajištění dezinfekce veřejně přístupných míst a zařízení. Dezinfikovány jsou veškerá dětská hřiště a sportoviště včetně mobiliáře, stojany na kola, parkovací automaty, zábradlí, lavičky, odpadkové koše, nádoby na směsný a tříděný odpad, které jsou na veřejných prostranstvích, informativní tabule a cedule, vstupy do nákupních a zdravotních středisek, zastávky městské dopravy, semafory a veškerá další zařízení, ke kterým je přístup a u kterých hrozí přenos nákazy dotykem.

Dále městská část provádí dezinfekci chodníků v centrální části Bubenče a Dejvic. Dezinfikují se také lokality na sídlišti Dědina, v Dejvicích a Bubenči, na sídlišti Petřiny a části Hanspaulky a Červeného vrchu, Vokovice, Ruzyně, Liboc, Malý Břevnov, Břevnov, Střešovice, Veleslavín, Hradčany a Sedlec.

Dezinfekce bude prováděna opakovaně, ve stejném sledu. Vzhledem k rozsahu prací není možné stanovit přesný denní harmonogram. Předpokládá se však, cca 1–2 dny na jednu oblast. Bližší informace je možné získat na tel. 606 712 332.

 

ZELENÁ SKOČÍ SAMA

Také připomínáme nové opatření, kdy na všech přechodech, kde si zelenou musíme přivolat prstem stisknutím malého tlačítka, bude odteď do konce nouzového stavu v časovém intervalu automaticky naskakovat zelená sama. Na displejích svítí nápis ČEKEJTE a není důvod se dotýkat zařízení. Opatření se netýká novějších přístrojů s většími tlačítky, která jdou zmáčknout loktem.

náhled souboru

náhled souboru

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/dezinfekce ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz