TV6 se stala nejlepší elektronickou službou v kraji

Internetová televize Prahy 6 s názvem TV6 získala první místo v kategorii Nejlepší elektronická služba ve včerejším finále krajského kola celostátní soutěže Zlatý erb. Zároveň TV6 získala zvláštní cenu poroty k měsíci internetu BMI - za verzi pro neslyšící.

“Nerozvíjíme webové stránky a elektronické služby pro získávání ocenění, chceme především rozšiřovat možnosti komunikace pro občany. Nicméně cena za umožnění sledování televize i neslyšícím mě mimořádně těší,“ řekla tajemnice radnice Prahy 6 Lenka Pokorná krátce po vyhlášení výsledků.

Shodného počtu bodů jako internetová TV6 v kategorii Nejlepší elektronická služba obdržela od poroty také el. služba Internetové mapy Prahy 2. Do celostátního finále v Hradci králové proto postupují obě služby. Praha 6 si odnesla i další ocenění, tentokrát v kategorii Nejlepší webové stránky města. Webové stránky tak obhájily svou loňskou pozici.

Praha 6 se tak s Prahou 2 stala nejúspěšnější výpravou krajského kola. Obě městské části získaly po třech ocenění.

Výsledky krajského kola, Hl. město Praha

Nejlepší webová stránka města:
1. Praha 14
2. Praha 2
3. Praha 6

Nejlepší elektronická služba:
1. Praha 6: TV6 - internetová televize Prahy 6 vč. verze pro neslyšící
1. Praha 2: Internetové mapy Prahy 2
3. Praha 2: On-line objednávání

Cena BMI
Praha 6 - TV 6 - internetová televize

Video ZDE