Prahu 6 navštívil primátor Svoboda

Starostka MČ Praha 6 Marie Kousalíková na radnici přivítala primátora hl. m. Prahy Bohuslava Svobodu. Po prohlídce zrekonstruovaného úřadu představitelé radnice spolu s primátorem nastoupili do minibusu a vydali se na jízdu ulicemi Prahy 6.

Během projížďky byl primátor seznámen s problematickými tématy, které si tak mohl prohlédnout na vlastní oči. Šlo např. o dopravní situaci na ulici Jugoslávských partyzánů a na Vítězném náměstí, potřeba rekonstrukce několika objektů (např. Jízdárna na Pohořelci) a další. Během své okružní jízdy po Praze 6 se radní v čele se starostkou Marií Kousalíkovou společně s primátorem Bohuslavem Svobodou zastavili u Mateřské školy Za Oborou, kterou také slavnostně otevřeli. Pásku s nimi přestřihával také radní pro školství Ondřej Balatka a ředitelka školky Dana Hudečková. Po prohlídce mateřské školy následovala druhá část jízdy po Praze 6.