PRAHA 6: PODZIMNÍ ANKETY SE ÚČASTNILO 600 OBYVATEL, DĚKUJEME!

Praha, 21. 10. 2013 – Podzimní anketa městské části Praha 6 zaznamenala velký ohlas. Dotazník vyplnilo celkem 600 respondentů. Děkujeme Vám! Dnes po 12 dnech anketa končí. Nyní se začnou zpracovávat výsledky pro veřejnou prezentaci.

„Je pro nás velmi důležité, abychom věděli, co si naši občané přejí, co se jim na Praze 6 líbí, nebo co by naopak chtěli změnit,“ řekl Adam Halmoši, tiskový mluvčí městské části Praha 6.

Radnice spustila 10. října 2013 a občané městské části Praha 6 mohli odpovídat na 13 otázek prostřednictvím internetových stránek www.praha6.cz/anketa

Během příštích dnů také oznámíme vítěze ve slosování o dárkový balíček Prahy 6 s reprezentačními předměty a také vítěze speciální knihy Křížem krážem Prahou 6.