Praha 6 gratuluje mistrům světa!

Oštěpař Vítězslav Veselý a atletka Zuzana Hejnová dokázali vybojovat na moskevském světovém šampionátu zlato! Bronz přiváží kladivář Lukáš Melich. Městská část Praha 6 gratuluje k obrovskému úspěchu sportovců ASC Dukla.

Oštěpař Vítězslav Veselý z Dukly Praha vybojoval na atletickém světovém šampionátu v Moskvě zlatou medaili! Titul mistra světa si zajistil hned prvním pokusem dlouhým 87,17 m.

Zuzana Hejnová z Dukly Praha je mistryní světa v běhu na 400 m překážek v novém, úžasném národním rekordu 52,83 s!

Kladivář Lukáš Melich se třetím pokusem, na mistrovství světa v Moskvě, dlouhým 79,36 metrů stal prvním českým medailistou - obsadil třetí místo a má bronz.

ASC Dukla Praha vychovává na Praze 6 špičkové sportovce a je jednou z organizací, se kterými městská část Praha 6 spolupracuje. Přejeme mnoho dalších úspěchů a radosti z velkých vítězství.

Na fotografii dole: Zprava - trenér Z. Hejnové Dalibor Kupka, Zuzana Hejnová, Vítězslav Veselý, trenér V. Veselého Jan Železný, zdroj: ASC Dukla