Praha 6: Na unikátní e-Aukci se za první den dotazuje už přes 20 zájemců

UVNITŘ VZOR SMLOUVY + NÁVOD: JAK SE PŘIHLÁSIT . Praha, 11. 3. 2013 - Právě dnes začal sběr přihlášek od občanů do historicky první e-Aukce vyhlášenou městskou částí Praha 6 na zajištění dodávek elektrické energie a plynu. Ve Skleněném paláci na náměstí Svobody 1, Praha 6 se zájemci mohou hlásit až do 26. března. Jen za první den se přišlo dotázat přes 20 zájemců.

Podrobné informace - zde: http://www.praha6.cz/aktuality/exkluzivne-praha-6-spousti-historicky-prvni-e-aukci-pro-sve-obcany-2013-03-05.html

Časový harmonogram:

11. 3. – 26. 3. 2013 odevzdávejte, prosím, své podklady na kontaktním místě (kopie stávající smlouvy na elektřinu/plyn včetně všech dodatků a  obchodních podmínek, kopie vyúčtování elektřiny/plynu - souhrnná fakturace + detailní rozpis vyúčtování)

Kontaktní místo: Skleněný palác – nám. Svobody 1, Praha 6, přízemí. Vždy každé pondělí a úterý od 10 do 18 hodin. Podepíšete smlouvu s organizátorem e-Aukce – společnosti eCENTRE a předáte potřebné podklady.

do 5. 4. 2013 bude definitivně uzavřeno první kolo sběru dat podkladů od domácností

30. 4. 2013 uskuteční se 1. e-Aukce na dodavatele elektrické energie a zemního plynu

od 15. 5. 2013 budou na kontaktním místě připraveny k podpisu smlouvy s vítězným dodavatelem

Jak se do e-Aukce přihlásíte:

1. Ve Skleněném paláci – nám. Svobody 1, Praha 6 vždy každé pondělí a úterý od 10 do 18 hodin podepíšete smlouvu s organizátorem e-Aukce – společnosti eCENTRE a předáte potřebné podklady (kopie stávající smlouvy na elektřinu/plyn včetně všech dodatků a  obchodních podmínek, kopie vyúčtování elektřiny/plynu - souhrnná fakturace + detailní rozpis vyúčtování)

2. Organizátor sesbírá podklady od všech domácností

3. Organizátor sdruží poptávku do e-Aukční síně

4. Organizátor osloví široké portfolio dodavatelů a vyzve je k účasti v e-Aukci

5. V internetové aukci soutěží dodavatelé o nejnižší cenu

6. Organizátor služby porovná vaše dosavadní ceny s cenou vzešlou z e-Aukce

7. Je-li cena z e-Aukce nižší, než stávající cena, eCENTRE zajistí podpis smlouvy mezi vámi a vítězným dodavatelem. Je tam zajištěň 100% administrativní servis.