POZVÁNKA NA SLAVNOSTNÍ START PRVNÍ POULIČNÍ KNIHOVNY

V úterý 23. 10. 2012 ve 14:30 startuje na náměstí Svobody jako první v Praze a v ČR unikátní projekt pouliční knihovny.

Projekt spouští jako vůbec první Městská část Praha 6. Na náměstí je už nyní umístěná zahalená vitrína, kterou v tento den odhalí známé osobnosti!

Koncept pouliční knihovny spočívá v tom, že si tady každý může vypůjčit knihu, odnést domů a po přečtení ji zase vrátit. Zdarma, bez poplatků, bez čekání!

Když při vracení vypůjčené knížky přidá navrch jednu svou knihu, kterou chce dát do oběhu, tím lépe.

Všichni jsou na slavnostní otevření zváni a zároveň se na Vás obracíme s prosbou. Abychom měli do začátku knihovnu čím naplnit, budeme rádi, když na slavnostní otevření přijdete a věnujete jednu svoji knihu.

Těšíme se na Vás!