POPRVÉ V HISTORII MÁ RADNICE PRAHY 6 NA FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH SVŮJ STÁNEK

Vůbec poprvé v historii Farmářských trhů na Kulaťáku bude mít od této soboty 30. března 2013 na trzích svůj informační stánek i městská část Praha 6. Lidé v něm najdou aktuální informace o tom, co, jak, kdy a kde si můžou na úřadě zařídit. Sobotní farmářské trhy na Kulaťáku jsou tentokrát speciální – Velikonoční. Pořadatelé připravili speciální lahůdky a nabídky.

Stánek MČ Praha 6

"Lidé tam najdou informační materiály z radnice, chceme ho využívat i pro různé ankety. Trhy jsou svojí návštěvnostní lámající rekordy ideální příležitostí, jak rychle a u velkého počtu obyvatel zjistit, co by si v Praze 6 přáli a co by chtěli změnit," řekl místostarosta Prahy 6 Jan Záruba.

Stánek Prahy 6 nese číslo 28 a je umístěný u tradičního dětského koutku, tedy u vchodů na trhy směrem od areálu ČVUT. Poznáte ho podle bílé šestky v modrém poli, tradičního loga Prahy 6.

Bílá sobota a farmářská nabídka

Na co se můžete těšit? Velikonoční nádivka, čerstvé kůzlečí a telecí maso. Krůty, kachny, rolády. Nesmí chybět ani jidáše, mazance a beránci. Dekorace, pomlázky, kraslice z Olomouce. Kompletní nabídku naleznete už teď na www.farmarske-trhy.cz , informace na www.praha6.cz

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK Z FARMÁŘSKÝCH TRHŮ - ZDE: http://farmarske-trhy.us6.list-manage2.com/subscribe?u=0e06854a727a5c4488838124e&id=cec4f51270

Farmářské trhy o. s.

Velikonoce na Kulaťáku

Jako již tradičně i tento rok se uskuteční na Bílou sobotu, tj. 30.března, Velikonoční farmářské trhy na Kulaťáku. I přesto že to tak letos nevypadá, jsou Velikonoce jarními svátky, a proto bude na Kulaťáku k dostání velikonočně jarní sortiment. Na co se tedy můžete
na velikonočním Kulaťáku těšit?

Velikonoční nádivka od pana Sváčka
Nádivku si můžete koupit klasicky na váhu a nebo ve tvaru beránka.
Nádivkové beránky si můžete
objednat na telefonu  602 653 474.

Čerstvé maso

Řeznictví, uzenářství Duba
kůzlečí, telecí, krůty, kachny a mnoho dalšího
kontakt pro objednání
Jatky Bojmany
kachny, jehněčí, kuřecí rolády
kontakt pro objednání

Velikonoční pečivo
Jidáše, mazance a beránky pořídíte v sobotu u většiny našich farmářů.

Velikonoční dekorace, byliny a pomlázky