Pietní akty 17. listopadu

Starostka Marie Kousalíková se zúčastnila pietního aktu u Hlávkovy koleje a také v kasárnách na Ruzyni. Na obou místech položila vzpomínkové věnce.

Vzpomínková slavnost k výročí 17. listopadu, v rámci Dne boje studentů za svobodu a demokracii a Mezinárodního dne studentů proběhla od 9:00 před budovou Hlávkovy koleje. Účastnili se jí přední ústavní činitelé v čele s prezidentem ČR Václavem Klausem. Starostka Prahy 6 Marie Kousalíková zde položila věnec společně s radní Veronikou Vymětalovou. Druhou vzpomínkovou akcí byl pietní akt u památníku „Ruzyně 1939 – 1941 nezapomeneme“ v kasárnách 17. listopadu.  Ten se konal od 11:00 a starostku Marii Kousalíkovou doprovázel místostarosta Petr Ayeboua. Společně zde položili vzpomínkový věnec. Přítomen byl také např. Ministr životního prostředí ČR Tomáš Chalupa.

Fotogalerii z obou akcí naleznete níže.