Olympijský den seniorů

V sobotu 26. května 2012 uspořádala Městská část Praha 6 ve spolupráci s 4 Fitness Consulting první ročník Olympijského dne seniorů ve sportovním areálu Na Kotlářce v Dejvicích.

Návštěvníci si mohli nejen zasoutěžit a pobavit se během jednoduchých sportovních disciplín jako například nordic walking, střelba na koš, stolní tenis, petanque a další, ale také seznámit se se základy golfu, zumbou a jógou pro seniory. Připravena pro ně byla i přednáška na téma "Zdravý životní styl i po 50". Celým sportovním dnem provázela Marie Retková a mezi sportující seniory zavítala i bývalá olympionička a členka ČOV paní Květa Jériová-Pecková.

Občané Prahy 6 jsou velmi aktivní, proto jsme se rozhodli uspořádat tuto sportovní akci pro naše aktivní seniory. Soutěžilo se ve věkových kategorií 55 – 64 a 65+, zvlášť pro muži a ženy. Celá akce byla pro všechny zdarma.“ řekla starostka MČ Praha 6 Marie Kousalíková.