Na budově Residence finského velvyslance je nově umístěna doplňková tabule věnovaná Jeanu Sibeliovi

Velvyslanec Finska Pasi Olavi Tuominen a starosta městské části Praha 6 Jakub Stárek společně odhalili doplňkovou tabuli věnovanou Jeanu Sibeliovi. Ta je umístěna na plotě finského velvyslanectví.

Díky této aktivitě budou mít občané Prahy 6 možnost dozvědět se více informací o světoznámém finském hudebním skladateli, který je znám spíše odborníkům na hudbu a muzikologii po celém světě, ale pro běžného občana Prahy 6 to byl zatím jen název ulice, kde bydlí. „Jsem rád, že nyní mají obyvatelé Prahy 6 možnost dozvědět se o tomto významném finském skladateli něco víc a chci za tuto aktivitu poděkovat panu velvyslanci,“ říká starosta městské části Praha 6 Jakub Stárek.