Jeseter v Šárce nebude

To je informace, kterou na setkání s občany Šáreckého údolí sdělil místním starosta Prahy 6 Jakub Stárek.

Starosta Stárek se před časem obrátil na architekta projektu „Jeseter resort“ Martina Hlaváčka s námětem ještě jednou důkladně prostudovat opodstatněnost projektu.

Společnost GREAT PARKLAND společně s architektem a dalšími odborníky z oblasti turismu a cestovního ruchu celý projekt zanalyzovala a dospěla k závěru, že projekt v parametrech, z nichž vychází, nemá pro investora ekonomický smysl. Proto se společnost rozhodla projekt stáhnout. O tomto rozhodnutí informoval starostu architekt projektu Martin Hlaváček.

Mezi dalšími tématy, která se na setkání s občany diskutovala, byla například budoucnost Kalinova mlýna, povolování staveb, protipovodňová opatření či doprava a pohyb v Šáreckém údolí.

Další setkání se zástupci radnice se letos uskuteční

20.6. Střešovice

20.9. Vokovice a Veleslavín