Besedy na téma klimatické ohrožení na Šesťáku

V červnu Praha 6 vyhlásila klimatické ohrožení, dala tak najevo, že jí ochrana klimatu a životního prostředí není lhostejná. Veškeré orgány na MČ Praha 6 se do budoucna zavazují ke splnění dalších úkolů tak, aby byla prováděna nejen adaptace (tedy zlepšení životních podmínek a přírodních prvků ve městě), ale i mitigační opatření, která mohou předcházet vzniku klimatické změny a přispějí ke snižování skleníkových plynů.

O jaká konkrétní řešení se jedná? Přijďte se informovat na Vítězné náměstí na Šesťák ve dnech 18. - 20. září. Kromě panelů se shrnutím toho, co MČ Praha 6 v tomto ohledu podniká, budou v odpoledních hodinách přítomny referentky z Odboru pro životní prostředí. Také se můžete těšit na dvě besedy s občany, a to 18. a 20. září vždy od 17 hodin.

Na místě vám bude k dispozici: Mgr. Martina Kanaková, předsedkyně Komise pro životní prostředí (TOP09)
Ing. Dana Charvátová, vedoucí Odboru dopravy a životního prostředí
RNDr. Oldřich Vacek, CSc, Česká zemědělská univerzita