Umožňují základní funkce webových stránek, jako je přihlášení uživatele a správa účtu. Webové stránky nelze bez nezbytně nutných souborů cookies správně používat.
Upozornění na vojenské cvičení v objektech Letiště Václava Havla
V období od 16. do 21. listopadu bude v objektech Letiště Václava Havla a v jeho těsném okolí probíhat vojenské cvičení HRADBA 2025.
V průběhu vojenského cvičení bude používána vojenská přepravní technika a budou se zde pohybovat příslušníci Armády České republiky vybavení ručními zbraněmi. Činnosti budou omezeny na nezbytně nutnou míru, může však docházet k rušivým vlivům na obyvatelstvo. Všechny obyvatele v okolí areálu letiště a v jeho těsné blízkosti vyzýváme, aby dbali pokynů příslušníků Armády České republiky a příslušníků Policie České republiky.