fotografieMgr. Jakub Stárek

Mgr. Jakub Stárek

volební období 2018 - 2022

statutární místostarosta

Zodpovídá za územní rozvoj, veřejný prostor, smart city a informační technologie

Jakub Stárek (30. června 1982), ODS, je statutárním místostarostou Městské části Praha 6. V kompetenci má kromě zastupování starosty svěřenu gesci územního rozvoje, veřejného prostoru, IT a smart city. Je zastupitelem městské části Praha 6 od roku 2006 a od roku 2018 je uvolněným zastupitelem pro výkon místostarosty a současně i zastupitelem Hlavního města Praha. Vystudoval magisterský obor Andragogika na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Již během studií začal pracovat na Ministerstvu školství, kde setrval 11 let. S manželkou Kateřinou vychovává dceru Amálku a syna Jonáše. Mezi jeho záliby patří Skaut, běh a cyklistika.

Pro případné dotazy použijte e-mail.