fotografieIng. Marie Kubíková

Ing. Marie Kubíková

volební období 2018 - 2022

radní

Zodpovídá za oblast školství a čerpání ze souvisejících fondů.

Ing. Marie Kubíková (24.10.1975), ODS, je radní pro školství Prahy 6. Vystudovala Českou zemědělskou univerzitu, v průběhu studia se zaměřovala na biologii a ekologii, tyto dva obory zároveň vyučovala na středních škole. Při studiu působila rovněž v soukromém divadle. Odtud plyne její záliba v kultuře a zahradničení, aktivně se věnuje cyklistice. Po ukončení studia pracovala na Státním zemědělském intervenčním fondu, kde měla na starost intervenční nákup a prodej zemědělských komodit v období cenové nestability a digitalizaci procesů platební agentury. V zastupitelstvu působí od roku 2006, věnovala se zejména životnímu prostředí, kultuře, sportu, volnému času, školství, komunikaci a otevřenosti radnice. Od roku 2018 je jako členka rady městské části odpovědná za oblast školství. Je vdaná a má jednu dceru.

Pro případné dotazy použijte e-mail.