Možnost žádat o finanční podporu v oblasti životního prostředí

Máte na zahradě velký strom, který vyžaduje finančně nákladný odborný zásah?

Jste fyzická osoba nebo právnická osoba, která má na starost pozemek, jehož součástí jsou vzrostlé stromy a nemáte finance na jejich údržbu?

Dostali jste zamítavé stanovisko ke kácení, ale péče o strom/y je pro Vás finančně neúnosná?

Tak přesně pro Vás je tu možnost požádat o dotaci na údržbu vzrostlých dřeviny. Stačí vyplnit níže uvedený formulář a doručit ho na podatelnu městské části. Žádat mohou jak fyzické, tak právnické osoby, získat můžete až 25 000 Kč za předpokladu 10% spoluúčasti. Finance nejsou poskytovány na kácení dřevin, pouze na údržbu. Dovolujeme si Vás předem upozornit, že dotaci je potřeba po realizaci projektu vyúčtovat.

Formulář žádosti o finanční příspěvek (dotaci) na údržbu vzrostlých dřevin

Potřebujete nádrž na vodu nebo kompostér?

Sázíte před domem květiny, aby byla Praha 6 hezčí?

Připravujete nějakou ekologicky zaměřenou akci, nebo třeba zachraňujete zvířata, když se stěhují ze svých zimovišť?

Podejte si žádost o finanční příspěvek formou daru na malý projekt do maximální výše 10 000 Kč. Bližší informace najdete přímo v žádosti a nebo Vám je sdělí příslušný referent. Výhodou daru je, že ho nemusíte složitě vyúčtovávat, to zda jste projekt realizovali ale zkontrolujeme.

Formulář žádosti o finanční příspěvek (dar) na projekt v oblasti životního prostředí v Praze 6

Další informace poskytne
Odbor dopravy a životního prostředí
Veronika Loudová