Výstava nominovaných prací Olověného Dušana `24

Výstava nejlepších ateliérových prací z FA ČVUT za zimní semestr 2023 v rámci soutěže Olověný Dušan, který již 31. rokem pořádá Spolek posluchačů architektury.

Ve čtvrtek 7. 3. 2024 proběhla na Fakultě architektury ČVUT v Praze největší studentská architektonická a designérská soutěž v České republice. Nezávislá porota tradičně hodnotila projekty vytvořené na FA ČVUT v předcházejícím zimním semestru a hledala nejlepší studentské projekty i ateliéry jak v kategorii Architektura, tak v kategorii Design. Výstava nominovaných i vítězných projektů vzniklých v Praze 6 bude od úterý 25. 3. ke shlédnutí v Galerii Jaroslava Fragnera na Betlémském náměstí 169 v Praze 1. Odtud následně poputuje zpět od výstavních prostor v Praze 6.

Podobné akce