Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Zápisy do prvních tříd základních škol v MČ Praha 6

Zápisy budou ve všech školách probíhat ve dnech 24. a 25. ledna 2012. Jejich konkrétní časy v jednotlivých školách naleznete v příloze této zprávy.


Rada městské části školám doporučila kritéria pro přijímání dětí:

1) Děti s trvalým pobytem ve školském obvodu stanoveném obecně závaznou vyhláškou hl. m. Prahy (viz odkaz https://www.praha6.cz/spadove_oblasti.html)

2) Děti s trvalým pobytem na území MČ Praha 6

3) Děti, jejichž starší sourozenec je žákem téže školy

4) Děti s trvalým pobytem v hl. m. Praze a také v mimopražských obcích, které za své žáky hradí MČ Praha 6 neinvestiční výdaje

5) Ostatní zájemci

Maximální počet přijímaných dětí stanoví ředitelé škol. K zápisu se dostaví dítě v doprovodu rodiče. Ten  sebou přinese rodný list dítěte a občanský průkaz pro potvrzení trvalého bydliště.

Konkrétnější informace k zápisu podají ředitelé základních škol nebo pracovníci Odboru školství ÚMČ Praha 6 (tel.  220 189 551 nebo  220 189 456).

Přehlednou tabulku termínů pro zápis do prvních tříd včetně časů, kdy zápisy v jednotlivých školách probíhají, naleznete v PDF dokumentu, který je přílohou této zprávy.

Mgr. Jakub Hofmann

mluvčí MČ Praha 6

jhofmann{zavináč}praha6{tečka}cz--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/zapisy-do-prvnich-trid-zakladnich-skol-v-mc-praha-6-2011-12-28 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.