Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Začátek školního roku na Šestce

Po aktuální on-line poradě ředitelů našich základních škol zavádí většina škol roušky ve společných prostorách.


náhled souboru

„Doporučuji rodičům sledovat informace škol na jejich webových stránkách. Rozhodnutí je zcela v kompetenci ředitelů, ti tak mohou operativně reagovat na složení pedagogického sboru, na vnitřní uspořádání budov a naplněnost škol,“ uvedla radní pro školství Marie Kubíková.

Školy v Praze 6 mají dostatečnou zásobu desinfekčních a ochranných prostředků. Pokud některé děti roušku zapomenou, škola jim ji poskytne. Ve školkách prosíme rodiče, aby použili roušky ve společných prostorách školek. Rozhodnutí je rovněž na individuálním posouzení ředitelek. Každá školka je jiná, složení pedagogických sborů rovněž.

„Přeji všem dětem, rodičům i učitelům úspěšný a klidný začátek školního roku. Věřím, že udržíme naše školy bezpečné a výuka bude probíhat bez omezení! Na děti se moc těšíme,“ dodala radní.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/zacatek-skolniho-roku-na-sestce-2020-08-31 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.