Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

W. A. Mozart - Requiem

Městská část Praha 6 vás zve na koncert orchestru Praga Sinfonietta a smíšeného pěveského sboru VOX Pragae v sobotu 2. listopadu 2019 od 20.00 hodin v kostele církve Československé husitské ve Wuchterlově ulici v Dejvicích. Vstup volný.


náhled souboru

Zazní slavné Requiem W. A. Mozarta, opředené mnoha tajemstvími a spekulacemi. Dílo, které (jak už dnes díky moderní vědě víme) vzniklo na objednávku hraběte Walsegga, Mozart nedokončil. Po skladatelově smrti se ho ujal Mozartův žák Franz Xaver Süsmayer, který mistrovi pomáhal už s dokončením korunovační opery Titus pro Prahu, a který dílo podle skladatelových skic a vlastní invence dokončil.

Sólisté:

  • Ludmila Vernerová
  • Petra Vondrová
  • Aleš Briscein
  • Andrij Shkurhan

Diriguje Miriam Němcová.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/w-a-mozart-requiem-2019-10-22 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.