Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Vznik zóny 30 na Ořechovce

V nejbližších dnech začne Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. realizovat úpravy dopravního značení v rezidenční čtvrti Ořechovka.


náhled souboru

 V celé oblasti vymezené dle přílohy bude zavedena zóna 30 s omezením nejvyšší dovolené rychlosti vozidel 30 km/hod a omezení vjezdu vybraných vozidel (nákladních automobilů a autobusů). Zároveň s tímto opatřením bude provedeno odstranění stávajícího dopravního značení upravující přednosti v jízdě a odstranění dalšího nadbytečného dopravního značení.

Pro řidiče je zásadní informací, že uvnitř zóny bude na všech křižovatkách nově platit obecná přednost vozidlům přijíždějícím zprava. Jako další opatření pak bude realizováno zjednosměrnění místní komunikace Slunná ve směru do centra v úseku mezi ulicemi Dělostřelecká – Pevnostní. Uvedené úpravy budou realizovány na základě dopravních průzkumů lokality a radnice je realizuje s přihlédnutím k výsledkům dřívější ankety a veřejné debaty s místními rezidenty.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/vznik-zony-30-na-orechovce-2017-06-12 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.