Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Zápis ukrajinských dětí do mateřských a základních škol / Запис дітей з України до дитячих садочків та загальноосвітніх шкіл
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Výzva radní pro školství Marie Kubíkové pro rodiče dětí mateřských škol

Radní pro školství Marie Kubíková vyzývá rodiče dětí v našich šestkových mateřských školkách.


náhled souboru
Vážení rodiče,
 
i přes těžkou dobu, ve které se nyní nacházíme, se nechystáme uzavírat provoz mateřských škol v naší městské části. Jsme si vědomi toho, jak důležitá je tato služba právě pro ty z vás, kteří nutně potřebují děti zaopatřit.

Zároveň však nastává velmi náročné období pro kolektivy školek, paní učitelky, kuchařky, uklízečky a asistentky bojují s nemocností stejně, jako celá republika. Některé jsou zároveň matkami a pečují doma o děti s distanční výukou. Někteří ze zaměstnanců jsou v karanténě. Školky jsou proto v řadě případů velmi personálně oslabené.
 
Z těchto důvodů si dovoluji požádat ty z vás, kteří mají možnost ponechat si v dnešní složité době děti na přechodnou dobu doma, aby tak učinili. Velmi tím pomůžete celému provozu školek Prahy 6, které zůstávají, jako poslední z celého systému škol, otevřené.
 
Při karanténním opatření samozřejmě postupujeme vždy dle pokynů hygieniků, a pokud je to možné, snažíme se uzavírat pouze nezbytně nutné části škol, abychom vám, rodičům, vyšli vstříc při současné situaci koronavirové pandemie.
 
Velmi děkuji všem zaměstnancům mateřských škol za jejich pečlivou a náročnou práci a vám všem za pochopení a vstřícnost.
 
Přeji mnoho sil a pevné zdraví
Ing. Marie Kubíková
Radní pro školství Prahy 6--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/vyzva-radni-pro-skolstvi-marie-kubikove-pro-rodice-deti-materskych-skol-2020-10-23 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.