Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Vyhlášení výsledků architektonické soutěže „Parkovací dům na Dědině“

Nezávislá soutěžní porota rozhodla o udělení cen a odměn v otevřené jednokolové anonymní architektonické soutěži na parkovací dům na Dědině, které se zúčastnilo 12 návrhů.


náhled souboru

Celkem byly uděleny tři ceny a tři odměny - vítězem se stal ateliér Ivan Kroupa architekti s týmem Ivan Kroupa, Tomáš Bouma, Jan Vybíral a Tomáš Zmek. Rada MČ Praha 6 potvrdila výsledky soutěže dne 28. 6. 2017 usnesením č. 2561/17. Všem autorům děkujeme za návrhy a všem oceněným gratulujeme!

Soutěž byla vypsána na základě uzavřené smlouvy o společném zadávání veřejných zakázek k projektu mezi MČ Praha 6 a Hlavním městem Prahou. Výsledky proběhlé soutěže budou předány HMP, které realizaci administrativně i finančně převezme. Projekt ještě může doznat změn v souladu s odbornými doporučeními poroty a požadavky zadavatele.

Všechny soutěžní návrhy jsou k prohlédnutí na stránkách kanceláře architekta MČ Praha 6.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/vyhlaseni-vysledku-architektonicke-souteze-parkovaci-dum-na-dedine-2017-07-07 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.