Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Vyhlášení výsledků architektonické soutěže „Mateřská škola Vokovická“

Nezávislá soutěžní porota rozhodla o udělení cen a odměn v otevřené jednokolové anonymní architektonické soutěži na nový objekt mateřské školy, které se zúčastnilo 11 návrhů.


náhled souboru

Celkem byly uděleny tři ceny a dvě odměny - vítězem se stal tým ve složení Ing. arch. Štěpán Matoušek, Ing. arch. Theresa Kjellberg a Ing. Martin Beneš. Rada MČ Praha 6 potvrdila výsledky soutěže dne 26. 7. 2017 usnesením č. 2593/17.

Na základě výsledků soutěže bude s vítězem vedeno jednací řízení bez uveřejnění („JŘBU“), v kterém bude projednáno dopracování všech stupňů projektové dokumentace, vedoucí k výstavbě nové školky.

Všechny soutěžní návrhy jsou spolu s komentářem poroty  k prohlédnutí na stránkách kanceláře architekta MČ Praha 6.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/vyhlaseni-vysledku-architektonicke-souteze-materska-skola-vokovicka-2017-08-03 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.