Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Veřejná anketa k proměně Polikliniky Pod Marjánkou

Polikliniku Pod Marjánkou čeká výrazná proměna a občané Prahy 6 se nyní mohou zcela jednoduše vyjádřit k plánování projektu. Městská část dnes totiž spouští participaci s veřejností, která potrvá do 18. února.


náhled souboru

Po téměř šedesáti letech svého provozu pomalu přestává Poliklinika Pod Marjánkou stačit současným provozním a bezpečnostním nárokům. V plánu je tak rekonstrukce a dostavba objektu, a to s citem k původnímu funkcionalistickému pojetí budovy dle architekta Richarda Ferdinanda Podzemného.

Městská část Praha 6 nechce přípravy rekonstrukce polikliniky podcenit a ráda by v počínající fázi projektu znala názor široké veřejnosti. Do proměny polikliniky se tak nyní může zapojit každý prostřednictvím anketního formuláře, který je v on-line formě k dispozici zde: https://app.decision21.org/rekonstrukce-a-pristavba-polikliniky-pod-marjankou/.

Občané, kteří nemají přístup k internetu, mohou anketní formulář vyplnit přímo na Úřadě městské části Praha 6 (Československé armády 23, Praha 6). K dispozici jim za tímto účelem bude referentka participace Halina Himmelová, a to vždy po telefonické domluvě (tel. číslo:  420 220 189 158).

Výsledky ankety poslouží jako podklad pro architekty k dopracování studií. Anketa je veřejnosti otevřena do 18. února letošního roku.

Pro další dotazy bude osobně k dispozici radní pro strategický rozvoj Eva Smutná, a to každou středu od 13 do 15 hodin přímo v budově polikliniky.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/verejna-anketa-k-promene-polikliniky-pod-marjankou-2021-01-18 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz